“پدر پولدار، پدر فقیر” نویسنده: قیمت بیت کوین (BTC) به 2.3 میلیون دلار می رسد


رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب «پدر پولدار، پدر فقیر»، پیش‌بینی قیمت بسیار بالایی را که اخیراً توسط کتی وود، بنیانگذار Ark Invest انجام شده، تأیید کرد. به پست الکترونیکی در شبکه اجتماعی X.

آرک در گزارش تحقیقاتی سالانه “ایده های بزرگ” خود پیش بینی کرد که قیمت بزرگترین ارز دیجیتال می تواند به 2.3 میلیون دلار افزایش یابد. این شرکت مشهور مدیریت سرمایه گذاری ارزش پایه سرمایه گذاری جهانی را تقریباً 250 تریلیون دلار تخمین می زند. ارز دیجیتال پرچمدار برای دستیابی به هدف قیمتی که در بالا ذکر شد به تخصیص 19.4 درصدی نیاز دارد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayوود اخیراً با پیش‌بینی اینکه قیمت بیت‌کوین می‌تواند به 3.8 میلیون دلار افزایش یابد، سطح را افزایش داد. برای تحقق این امر، سرمایه گذاران نهادی باید حداقل 5 درصد از پرتفوی خود را به بیت کوین تبدیل کنند.

در ماه ژانویه، وود پیش‌بینی کرد که قیمت بیت‌کوین به طور بالقوه می‌تواند به ۱.۵ میلیون دلار پس از تایید صندوق‌های نقدی مبادله‌ای در ژانویه برسد.کارت

در حالی که برخی از وود به دلیل نامعقول بودن در مورد اهداف ظالمانه بیت کوین انتقاد کردند، کیوساکی او را به خاطر شجاعت انجام چنین پیش بینی هایی تحسین کرد:

او گفت: “ثروتمندترین و شادترین افراد در دنیای واقعی افرادی هستند که اشتباه می کنند و از اشتباهات خود درس می گیرند.”

صرف نظر از اینکه انتخاب کننده سهام بحث برانگیز درست است یا غلط، کیوساکی او معتقد است که مخاطبانش در مورد بیت کوین بهتر آموزش خواهند دید.

کیوساکی پیش بینی کرد که قیمت برترین ارز دیجیتال می تواند در سال 2024 به 300000 دلار برسد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید