Revolut از Koinly برای گزارش‌های مالیاتی ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند


بانک دیجیتال Revolut با Koinly برای ادغام خدمات گزارش مالیاتی ارزهای دیجیتال برای کاربران شریک شده است.

از آنجایی که ارزهای دیجیتال به طور فزاینده ای تحت نظارت مقامات مالیاتی جهانی قرار می گیرند، بانک دیجیتال Revolut یک سرویس خودکار گزارش مالیاتی را برای کاربران خود یکپارچه کرده است.

ارائه‌دهنده خدمات مالی دیجیتال با راه‌حل مالیات ارز دیجیتال Koinly همکاری کرده است تا به کاربران اجازه دهد گزارش‌های مالیاتی ارزهای دیجیتال را برای محاسبه سود و زیان تولید کنند. کاربران Revolut می‌توانند تاریخچه تراکنش‌های ارزهای دیجیتال خود را با Koinly همگام‌سازی کنند تا محاسبات مالیاتی را سرعت بخشند.

با تسهیل روند مشارکت از طریق برنامه تلفن همراه Revolut، به مشتریان جدید Koinly تخفیف هایی در این سرویس ارائه می شود.

Revolut پس از خرید مجوز بانکداری در لیتوانی در اواخر سال 2018 به بیش از 18 میلیون کاربر در سراسر جهان در تعدادی از حوزه های قضایی مختلف خدمات ارائه می دهد. این بانک دیجیتال از دسامبر 2017 خدمات نگهداری رمزارز را ارائه می دهد.

شرکت فین‌تک از آن زمان خدمات خود را در سراسر جهان در ارتباط با فرآیندهای انطباق مقررات در کشورهای مختلف گسترش داده است. این شامل گرفتن چراغ سبز از اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) در سپتامبر 2022 برای ارائه محصولات و خدمات ارزهای دیجیتال در این کشور است.

مطالب مرتبط: مطالعه ادعا می کند که 99.5 درصد از سرمایه گذاران کریپتو در سال 2022 مالیات پرداخت نمی کنند

دنی تالوار، رئیس مالیات کوینلی، قبلاً بر اهمیت خدمات مالیاتی ارزهای دیجیتال در کمک به شهروندان ایالات متحده برای استفاده از “جمع آوری ضرر مالیاتی” تاکید کرده بود.

تالوار در صحبت با کوین تلگراف پیش از مهلت مالیاتی آوریل 2023 ایالات متحده، گفت که برای مالیات دهندگان خوب است که از بازارهای در حال سقوط ارزهای دیجیتال برای کاهش بدهی های مالیاتی خود استفاده کنند.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید