گزارش نشان می دهد که 6 میلیاردر معامله گر ارزهای دیجیتال از بیت کوین ثروت خود را به دست می آورند


شرکتی که پشت «گزارش ثروت رمزنگاری» قرار دارد، گفت که تعداد درخواست‌های مربوط به کریپتو توسط میلیونرها در ۶ ماه گذشته افزایش یافته است.

گزارشی توسط شرکت مشاوره انتقال سرمایه گذاری مستقر در لندن Henley & Partners نشان می دهد که بیش از 40000 میلیونر ارز دیجیتال در جهان بیت کوین (BTC) دارند.

بر اساس «گزارش دارایی‌های رمزنگاری شده» که در 5 سپتامبر منتشر شد، هنلی و شرکا اعلام کردند که حدود 88200 میلیونر در سراسر جهان دارایی‌های رمزنگاری شده دارند که 40500 نفر آن دارای بیت کوین هستند. این گزارش حاکی از آن است که 78 نفر از 182 نفری که بیش از 100 میلیون دلار ارزهای دیجیتال دارند، کاربران بیت کوین هستند. همچنین، 6 نفر از 22 معامله گر ارزهای دیجیتال با بیش از یک میلیارد دلار “با معامله بیت کوین ثروت خود را به دست آوردند”.

منبع: Henley & Partners

خوشبختانه، او گزارش داد که تا جولای 2023، تقریباً 56.1 میلیون میلیونر روی زمین وجود داشته است. که به این معنی است که کمتر از 0.2٪ از آنها دارایی های ارز دیجیتال قابل توجهی هستند. مدیرعامل هنلی و شرکای Dr. یورگ استفن گفت که این شرکت طی ۶ ماه گذشته شاهد افزایش تعداد درخواست‌های مربوط به رمزارزهای انجام‌شده توسط میلیونرها بوده است، زیرا بخشی از تلاش‌ها برای «محافظت از خود در برابر ممنوعیت‌های احتمالی آینده در تجارت» است. یا استفاده از ارزهای رمزنگاری شده در کشورهای خود» و «کاهش خطرات ناشی از سیاست‌های مالی تهاجمی که بر دارایی‌های دیجیتال در مبدا مالیات می‌دهند».

«رهبری تعداد فزاینده ای از حوزه های قضایی ماهیت مشروع قانون را درک می کند [crypto-based] علی خان، کارشناس امنیت سایبری، گفت که آنها مکانیسم‌هایی برای ذخیره امن ثروت با زیرساخت‌های نرم ارائه کرده‌اند که تضمین می‌کند با آن تقریباً مانند هر طبقه دارایی‌های مشهود یا نامشهود رفتار می‌شود. “اما هنوز تعدادی از حوزه های قضایی وجود دارد که گاز گرفته نشده اند.”

مرتبط با: هجوم میلیونرها به ارزهای دیجیتال: 82 درصد در سال 2022 به دنبال مشاوره سرمایه گذاری هستند

نام میلیونرها و میلیاردرهای کریپتو به صراحت در این گزارش ذکر نشده است. بری سیلبرت، بنیانگذار و مدیرعامل گروه ارز دیجیتال، کامرون و تایلر وینکلووس، بنیانگذاران جمینی، چانگپنگ ژائو، مدیر عامل بایننس، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس، برایان آرمسترانگ، بنیانگذار ریپل، کریس لارسن، و رئیس مایکل استراتژیمن از جمله افراد مشهور در این زمینه هستند. سیلر. گرفتن

در بحبوحه سقوط بازار کریپتو در سال 2022، تعداد آدرس‌های کیف پول کریپتو که بیش از 1 میلیون دلار دارند، نزدیک به 80000 مورد کاهش یافته است. فوربس گزارش داد که در دسامبر 2022 بسیاری از بازیگران اصلی این صنعت بیش از 116 میلیارد دلار را در پی ورشکستگی بازارهای سهام و بازار نزولی از دست دادند.

مجله: مانزی باشکوه: از میلیونر 16 ساله تا مخترع باورنکردنی اینترنت اشیا


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید