نماینده Cawthorn به دلیل نقض اخلاق به دلیل تبلیغ توکن Let's Go Brandon جریمه شد

نماینده Cawthorn به دلیل نقض اخلاق به دلیل تبلیغ توکن Let’s Go Brandon جریمه شد


کمیته اخلاق نتوانست تصمیم بگیرد که آیا نماینده سعی دارد از تبلیغات آنها سود ببرد، اما با وجود این، و همچنین به دلیل عدم اعلام “هدیه” نشانه، او جریمه شد.

مدیسون کاتورن، نماینده مستقر در مجلس نمایندگان آمریکا به دلیل تبلیغ یک ارز دیجیتال که در آن سرمایه‌گذاری نامشخصی دارد، توسط کمیته اخلاق مجلس نمایندگان آمریکا بیش از 15000 دلار جریمه شده است.

در 6، پس از یک بررسی هفت ماهه توسط کمیته، متوجه شد که Cawthorn “به‌طور نامناسب یک ارز دیجیتال با منافع مالی را تبلیغ می‌کند” که نقض قوانین تضاد منافع است.

اظهارنظر تبلیغاتی «مستقیم و واضح» Cawthorn در رسانه‌های اجتماعی پس از آن صورت گرفت که عامل در دسامبر 2021 یک توکن به ارزش 150000 دلار نامشخص خریداری کرد.

پس از اینکه Cawthorn توانست حدود 180 میلیارد خرید کند، توکن Let’s Go Brandon (LETSGO) مبتنی بر اتریوم را معرفی کرد که نام آن از شعار و میم جایگزین عبارت “F — Joe Biden” گرفته شده است. توکن‌های LETSGO “با شرایط مطلوب‌تری نسبت به عمومی” هستند.

150000 دلاری که Cawthorn به یک فرد ناشناس درگیر با این سکه پرداخت کرد، باعث شد که او 180 میلیارد LETSGO دریافت کند که میانگین ارزش آن در آن زمان حدود 164200 دلار بود. Cawthorn همچنین هیچ کارمزد معامله ای پرداخت نکرد.

تفاوت 14237 دلاری بین مبلغ پرداختی Cawthorn و میانگین ارزش توکن ها در زمان دریافت توسط کمیته “هدیه” در نظر گرفته شد که توصیه کرد Cawthorn مبلغ را به یک “موسسه خیریه واجد شرایط” بازپرداخت کند.

پس از خرید توکن ها در 21 دسامبر 2021، Cawthorn “تقریبا همه” را در سه لات فروخت و در اواخر ژانویه 2022 ضرر کلی تقریباً 7500 دلار را جبران کرد.

این کمیته درباره اینکه آیا Cawthorn قصد داشت “از فعالیت های تبلیغاتی خود شخصاً سود ببرد” به اجماع نرسید و “شواهد کافی” یافت که نشان می دهد Cawthorn از اطلاعات غیر عمومی برای زمان بندی تراکنش های خود استفاده می کند.

در این گزارش آمده است: «Cawthorn همچنین در ارائه گزارش‌های به موقع به پارلمان در مورد افشای تراکنش‌های مربوط به ارزهای دیجیتال خود کوتاهی کرده است. با این حال، طبق این گزارش، از آنجایی که الزامات افشای رمزارزها «نسبتاً جدید» هستند، کمیته دریافت که شکست Cawthorn در افشای اطلاعات به دلیل «اطلاعات نادرست در مورد الزامات» «آگاهانه یا عمدا» نبوده است.

نماینده خروجی همچنین ملزم به ارائه گزارش تراکنش با جزئیات خرید و فروش توکن ها و پرداخت 1000 دلار هزینه تاخیر با کمک های مالی بیش از 14000 دلار است.

مربوط: ارزهای دیجیتال به زمین بازی کلاهبرداران تبدیل شده است

Cawthorn اعلام کرد که مالک بیش از 15.3 میلیارد LETSGO با ارزش فعلی کمتر از 25.50 دلار بر اساس داده های Coinecko است.

این نماینده پس از یک سال خدمت در حوزه یازدهم کنگره کارولینای شمالی، پس از شکست در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در ماه مه توسط سناتور کارولینای شمالی، چاک ادواردز، در ژانویه 2023 سمت خود را ترک خواهد کرد.


نویسنده: Jesse Coghlan

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉