پروتکل رن به کاربران هشدار می دهد که با نزدیک شدن به ارتقا، توکن ها را باز کنند یا خطر ضرر را داشته باشند


این تیم در توییتر گزارش داد که سپرده‌ها به زودی غیرفعال می‌شوند و برداشت‌ها ظرف 30 روز غیرفعال می‌شوند.

بر اساس یک موضوع توییتری از این تیم، توسعه دهندگان پلتفرم پلتفرم پروتکل رن به کاربران هشدار داده اند که توکن های خود را باز کرده و آنها را به زنجیره محلی خود “ASAP” برگردانند یا در خطر از دست دادن آنها هستند.

این تیم خاطرنشان کرد که ضرابخانه ها در راین به زودی غیرفعال خواهند شد، به این معنی که سپرده گذاری هر گونه دارایی بر روی پلت فرم برای ایجاد پل ارتباطی با شبکه های دیگر غیرممکن خواهد بود. هرگونه “سوختن” یا برداشت ظرف 30 روز نیز غیرفعال خواهد شد.

RenVM، شرکت پشتیبان این پروژه، قبلاً در 18 نوامبر اعلام کرده بود که نسخه جدیدی از پروتکل، Ren 2.0 را “به موازات” خاموش شدن نسخه فعلی منتشر خواهد کرد. این بدان معنی است که دارایی های پل شده موجود پس از بسته شدن Ren 1.0 همچنان قابل استفاده هستند.

با این حال، این اطلاعیه جدید به وضوح نشان می دهد که دارایی های موجود ممکن است در نسخه جدید پلتفرم در دسترس نباشد، بنابراین اگر کاربران به زودی آنها را پس نگیرند، ممکن است در پلتفرم گیر کنند.

کاربران پروتکل رن از سال 2017 برای پل زدن نهادها به آن متکی بوده اند. با این حال، در فوریه 2021 RenVM توسط Alameda Research خریداری شد. پس از اعلام ورشکستگی آلامدا در نوامبر، این منجر به کمبود بودجه شد.

مرتبط: تحقیقات Alameda 1.15 میلیارد دلار در Genesis Digital ماینر کریپتو سرمایه گذاری می کند: گزارش

در پستی در 18 نوامبر، تیم اعلام کرد که به دلیل کمبود بودجه، تصمیم به سرعت بخشیدن به انتقال به Ren 2.0 گرفته است.

اعلامیه جدید باعث سردرگمی در رسانه های اجتماعی شد زیرا برخی از کاربران تعجب کردند که آیا خود توکن رن در خطر است یا خیر. یک کاربر او پرسید “اگر توکن ها را در Cex نگه داریم باید کاری انجام دهیم؟” و یکی دیگر نگران با صدای بلند “من گیج شدم رمز REN من در نوت بوک است، آیا به روز رسانی روی من هم تاثیر می گذارد؟”

یک مالک ناامید رن پاسخ داد با درخواست از تیم برای بیانیه، با اشاره به اینکه این اعلامیه منجر به “فروش وحشتناک” شد.

تیم به این توییت‌های فردی پاسخی نداد. اما در تاپیک اطلاعیه این کار را کرد مسئله دستورالعمل های دقیق به کاربران در مورد چگونگی بررسی اینکه آیا دارایی هایپرپیوندی دارند که باید برداشت کنند یا خیر.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید