پروتکل رن تمام دارایی ها را در صورت خاموش شدن به کیف پول وام گیرندگان FTX منتقل می کند.


پروتکل رن توسط Alameda Research در فوریه 2022 خریداری شد تا تمرکززدایی فناوری خود را تسریع بخشد.

پلتفرم پل متقابل زنجیره ای رن پروتکل اعلام کرده است که FTX، Alameda و شرکت های وابسته به آن که این پلتفرم را در سال 2022 به دست آوردند، به پلتفرم اجازه داده و هدایت آن را داده اند تا تمام دارایی های رمزنگاری شده را به کیف پول وام گیرندگان FTX منتقل کند.

به گفته رن، این اقدام به وام گیرندگان اجازه می دهد تا در صورت قطع شدن احتمالی سیستم ها و زیرساخت های خود از دارایی های خود محافظت کنند. سرویس پل همچنین تاکید کرد که دارایی‌ها را به کیف پول اختصاصی مخصوص دارایی‌های رن منتقل می‌کنند تا وجوه را از سایر کیف‌های وام‌گیر جدا کنند.

رن در 2 فوریه 2022 به Alameda Research پیوست تا منابع بیشتری را جمع آوری کند و ماموریت خود را برای پیشبرد قابلیت همکاری در فضای DeFi پیش ببرد. به گفته مدیر عامل تایانگ ژانگ، خرید Alameda تمرکززدایی فناوری‌های آن را تسریع خواهد کرد. ژانگ همچنین در یک پست وبلاگ تاکید کرد که آنها منابع Alameda را خواهند داشت.

اما همه چیز آنطور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت، زیرا صرافی FTX و شرکت خواهرش، Alameda Research، سال گذشته یکی از بزرگترین خرابی های تاریخ ارزهای دیجیتال را متحمل شدند.

مرتبط با: کنترل‌های مالی FTX مجموعه‌ای از برنامه‌ها، پرونده‌های دادگاه بود

در ماه دسامبر، در اوج مشکلات پیرامون Alameda، پروتکل رن به کاربران خود توصیه کرد که توکن های خود را در شبکه Ren 1.0 باز کنند و آنها را به زنجیره های اصلی بازگردانند. به گفته این شرکت، این شبکه به دلیل وقایع پیرامون تحقیقات Alameda بسته شد.

در همین حال، اعضای جامعه با احساساتی متفاوت به خبر انتقال دارایی های رن پاسخ دادند. کاربر توییتر نظر داد که رن از نظر قانونی “تقویت” شده است، آن شخص دیگری ترک کرد در کمال ناباوری چه اتفاقی افتاد در همین حال، یکی از اعضای جامعه فکر می کند که این یک حرکت داخلی برای اتصال کوتاه نشانه REN است.

آسیا اکسپرس: صرافی ژو سو در akshual 13.64 دلار شد، Huobi در بحران است
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید