Reddit قراردادهای آواتار نسل 3 NFT را در Polygon توزیع می کند


اعضای انجمن به توسعه جدید واکنش نشان دادند، برخی از تلاش‌های بازاریابی Reddit و تغییر روایت ضد NFT در پلتفرم تمجید کردند.

آواتارهای توکن تغییرناپذیر (NFT) برای اولین بار در جولای 2022 معرفی شدند تا هنرمندان را برای خلق و فروش آثار خود توانمند کنند. علاوه بر این، هنگامی که کاربران یک مجموعه را خریداری می کنند، می توانند به عنوان یک آواتار در وب سایت Reddit نیز تنظیم شوند. آواتارها در ماه آگوست در دسترس قرار گرفتند و هزاران دلار برای هنرمندان فروش داشتند.

در 5 آوریل، Reddit قرارداد نسل 3 آواتارها را در بلاک چین Polygon مستقر کرد. این امر باعث شده است تا کاربران مختلف پیش‌بینی کنند که آواتارها در عرض چند دقیقه به فروش می‌رسند و دیگران Reddit را به دلیل توانایی بازاریابی و برندینگ آن تحسین می‌کنند.

مرتبط با: آواتارهای Reddit NFT در OpenSea با قیمت ممتاز فروخته می شوند

یک مجموعه دار که در مجموعه آواتارهای نسل اول و دوم شرکت کرده بود، هیجان خود را ابراز کرد و گفت که قطره جدید این پتانسیل را دارد که «در عرض چند دقیقه» فروخته شود. در همین حال، سایر کاربران تلاش‌های بازاریابی Reddit را در تغییر موفقیت‌آمیز روایت و خنثی کردن کاربران ضد NFT و طرفدار NFT تحسین کردند.

پلتفرم گفتگوی آنلاین ردیت، مجموعه‌های دیجیتالی مبتنی بر بلاک چین به نام «آواتارهای ردیت» را بر روی بلاک‌چین Polygon مستقر کرده است که اعضای انجمن و مجموعه‌داران را بر آن می‌دارد تا نظرات خود را در مورد کاهش بسیار مورد انتظار بیان کنند.

اعضای انجمن نظرات خود را در مورد مجموعه های دیجیتال به اشتراک می گذارند. منبع: Reddit

برخی در مورد انتشار بسیار هیجان زده هستند، در حالی که برخی دیگر فرآیند پرداخت را “حجمه” توصیف می کنند و معتقدند که به سرعت آنطور که انتظار می رود فروخته نمی شود.

NFT های Reddit شاهد افزایش حجم معاملات بوده اند. در 24 اکتبر، این مجموعه از نظر حجم معاملات به بالاترین حد خود رسید زیرا دارندگان کیف پول 3 میلیون بسته شدند. در آن زمان حجم به 1.5 میلیون دلار در 24 ساعت رسید که تقریباً یک سوم از کل حجم 4.1 میلیون دلاری است. این مجموعه همچنین به یکی از 10 مجموعه پرفروش هفته در OpenSea در 26 اکتبر تبدیل شد.

مجله: خالق NFT، سارا زوکر: گذشته آنالوگ سارا شو با آینده دیجیتال خیره کننده ای روبرو می شود


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید