اسکات ملکر، گرگ همه خیابان‌ها، می‌گوید رسیدن به پایین قیمت بیت کوین یک فرآیند است


ملکر در اولین قسمت از رازهای معاملاتی کریپتو می‌گوید: «مردم دوست دارند قیمت مشخصی را به‌عنوان پایین دارایی در گذشته نشان دهند، اما رسیدن به پایین یک فرآیند است.

Scott Melker، سرمایه‌گذار، معامله‌گر و خالق محتوا، که با نام The Wolf Of All Streets نیز شناخته می‌شود، به گروه جدید پیوسته است. اسرار تجارت کریپتو پادکست برای مصاحبه با مجری بنجامین پیروس. در طول مکالمه ضبط شده در 29 نوامبر، ملکر نظر خود را در مورد موضوعات متعدد، از جمله آنچه که در نمودار قیمت بیت کوین (BTC) به دنبال آن بود، ارائه کرد و به او گفت که زمان آن رسیده است که در مورد تغییر بازار صعودی فکر کند. ملکر در مورد پایین بودن دارایی ها می گوید: «این معمولا یک فرآیند چند ماهه است. ممکن است بیشتر از این طول بکشد.»

اسرار تجارت کریپتو با بنجامین پیروس است این یکی از چندین برنامه است که به عنوان بخشی از برنامه نویسی پادکست جدید Cointelegraph راه اندازی شده است. هر قسمت از این مجموعه شامل مصاحبه‌هایی با شخصیت‌های تجارت و سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال است. اسرار تجارت کریپتو بر موضوعات مختلف مرتبط با سرمایه گذاری و تجارت فضای کریپتو تمرکز خواهد کرد.

ملکر پیش از این در مصاحبه به نشانه‌های بالقوه‌ای اشاره کرد که نشان می‌دهد بیت‌کوین از نظر احساسات به ته رسیده است و همچنین عوامل اصلی را که می‌توانند بیت کوین را پایین نگه دارند، ارزیابی کرد. بعداً، ملکر به نمودارها اشاره کرد و در مورد آنچه که به دنبال آن بود صحبت کرد که ممکن است بگوید بیت کوین و کریپتو بازگشته اند.

ملکر گفت: «بدیهی است که ما در اینجا در یک سری از قیمت‌های پایین‌تر و پایین‌تر هستیم، و وقتی این سری شکسته می‌شود، شما یک شکست فنی در روند نزولی و انتقال خود به بازار صعودی خواهید داشت. ملکر گفت: «در حال حاضر، من معتقدم که آخرین پایین ترین قیمت حدود 25200 دلار است – چیزی شبیه به آن. بنابراین، این سطح باید به طور موثر شکسته شود تا حتی در مورد بازار صعودی صحبت کنیم.

او همچنین در مورد قیمت‌های احتمالی دیگر و حرکات نموداری که مردم ممکن است به دنبال آن باشند صحبت کرد که می‌تواند نشانه تغییر مسیر به سمت بازار صعودی باشد. اما وقتی صحبت از احساسات به میان می‌آید، فکر می‌کنم وقتی قیمت‌ها شروع به افزایش کنند همه چیز کاملاً روشن خواهد شد. [people] واکنش نشان دادن به اخبار بد را متوقف کنید و مردم دوباره علاقه مند می شوند.»

“شاید ما شروع به دیدن اخبار بهتری کنیم، اما اگر شاهد یک گاو نر واقعی باشیم، اکثر مردم به ناچار آن را باور نخواهند کرد. آنها واقعاً فکر نمی کنند که این اتفاق می افتد. 25000، 32،000، 40،000 دلار و سپس خواهد بود. هر کجا این افراد شروع به خرید کنند، احتمالاً اوج محلی است.

این مصاحبه موارد بیشتری را شامل می شود، از جمله جست و جوهای باستان شناسی در گذشته ملکر. قسمت را در صفحه پادکست کوین تلگراف و همچنین پادکست های اپل، اسپاتیفای، پادکست گوگل و تون این بررسی کنید.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان شده در این پادکست به تنهایی متعلق به مشارکت‌کنندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Benjamin Pirus

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید