مشکلات مربوط به انکوباتور بازی Razer zVentures برای برنامه های Web3 درخواست می کند


غول سخت‌افزار بازی Razer فراخوانی برای ارسال بازی‌های Web3 از طریق بازوی سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز شرکت zVentures منتشر کرده است.

Razer، یک شرکت لوازم الکترونیکی مصرفی آمریکایی-سنگاپوری که بیشتر به خاطر سخت افزار بازی و تجهیزات جانبی خود شناخته شده است، فراخوانی برای شرکای جدید Web3 و ارسال بازی ارسال کرده است.

یک پست وبلاگ zVentures تلاش های Razer برای تعامل بیشتر با توسعه دهندگان را با اشاره به نیاز بازار به بازی های باکیفیت مبتنی بر فناوری بلاک چین نشان می دهد.

در پست وبلاگ آمده است: “ما معتقدیم که اساس یک بازی موفق (وب 2.0 یا وب 3.0) یک بازی همه جانبه و جذاب است.” این فناوری به جای ایجاد یک تجربه بازی جذاب و سرگرم کننده، باعث درگیری و حفظ بازیکنان کمتری می شود.

شرکت Razer zVentures در سال 2016 به عنوان یک بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر با هدف تقویت رشد و نوآوری در صنعت بازی تاسیس شد که برخی از تحلیلگران ادعا می کنند بیش از 300 میلیارد دلار در سطح جهانی ارزش دارد. در مقایسه، انتظار می‌رود که بازار جهانی بلاک چین تا سال 2028 از 100 میلیارد دلار فراتر رود، با فرض تخمینی 55.8٪ CAGR. انتظار می‌رود که رشد بازی‌های بلاک چین توسط شرکت‌های بزرگ فناوری که وارد این فضا می‌شوند، کمک شود. از جمله خدمات وب IBM، Intel و Amazon.

مطالب مرتبط: چیلیز برنامه انکوباتور و شتاب دهنده 50 میلیون دلاری را برای پروژه های بلاک چین در مراحل اولیه اعلام کرد.

به گفته zVentures، این انکوباتور به دنبال ارسال‌هایی از کهنه‌کارهای با سابقه صنعت با سابقه اثبات شده در ایجاد «بازی‌های موفق وب 2.0» است «در حالی که به سمت ترکیب فناوری بلاک چین حرکت می‌کنیم» و همچنین پروژه‌هایی از توسعه‌دهندگان جدید که بر «ابتدا تجربه بازی» متمرکز شده‌اند. ” و وارد اکوسیستم Web 3.0 شوید.”
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید