Rarible سازنده بازار را برای مجموعه‌های NFT مبتنی بر Polygon اضافه می‌کند

Rarible سازنده بازار را برای مجموعه‌های NFT مبتنی بر Polygon اضافه می‌کند


الکسی فالین، مدیر عامل Rarible استدلال کرده است که بازارهای اجتماعی آینده معاملات NFT خواهند بود.

بازار توکن‌های غیرقابل تغییر (NFT) Rarible راه‌اندازی یک بازارساز را اعلام کرده است که به هنرمندان و پروژه‌ها اجازه می‌دهد تا بازاری را برای مجموعه‌های NFT مبتنی بر Polygon سفارشی کنند.

راریبل در اطلاعیه ای برای کوین تلگراف تاکید کرد که ابزار جدید گزینه های سفارشی سازی مختلف مانند تنظیمات حق امتیاز را می دهد و نیازی به کدنویسی نخواهد داشت. هدف سازنده بازار این است که به سازندگان اجازه دهد “هویت های برند منحصر به فرد” را به نمایش بگذارند که تیم Rarible ادعا می کند انجام آن در بازارهای سنتی NFT غیرممکن است.

تیم Rarible با توضیح اینکه چرا پلتفرم شبکه Polygon را برای این ابزار انتخاب کرد، تأکید کرد که بلاک چین در بازار NFT محبوبیت قابل توجهی به دست آورده است. الکسی فالین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Rarible، توضیح داد که بازار Polygon NFT اخیراً “علاقه زیادی” به دست آورده است.

این تیم همچنین بر این باور است که تجارت NFT در آینده در بازارهای اجتماعی خواهد بود. فالین گفت:

ما بازارهای اجتماعی را آینده تجارت NFT می بینیم و معتقدیم که هر پروژه باید بازار خاص خود را داشته باشد. ابزار سلف سرویس برای تحقق این امر حیاتی است.

علاوه بر پروژه‌های NFT مبتنی بر Polygon، Rarible همچنین یک سازنده بازار برای مجموعه‌های ERC-721 و ERC-1155 Ethereum دارد.

مربوط: بازار NFT Rarible مجموعه Web3 را با نسخه جدید اضافه می کند

در بحبوحه بازار نزولی، پروژه های NFT ابزارهای جدیدی را برای پیشرفت این حوزه ایجاد کردند.

در 11 ژانویه، یک شاخص NFT ابزاری را منتشر کرد که عملکرد معاملات کیف پول کلکسیونرهای NFT را ارزیابی می کند. این شاخص کیف پول ها را بر اساس درآمدهای تحقق یافته و تحقق نیافته و سایر عوامل تجزیه و تحلیل می کند.

در حالی که پروژه‌های NFT ابزارها یا خدمات جدیدی را اضافه می‌کنند، دیگران تمام تلاش خود را می‌کنند تا زمستان کریپتو را طی کنند. بازار NFT SuperRare اخیراً اعلام کرد که 30 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند. جان کرین، مدیر عامل شرکت، گفت که وقتی شرایط بازار بهتر است، آنها بیش از حد استخدام می کنند و “با بازار رشد می کنند.” با این حال، مدیر بازار NFT نیز اعلام کرد که این ناپایدار است.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉