ناهنجاری نادر شیبا اینو (SHIB) معیارهای کلیدی نهنگ را شکست


یک ناهنجاری نادر در اکوسیستم شیبا اینو (SHIB) ظاهر شده است که باعث اختلال قابل توجهی در یکی از اندازه‌گیری‌های کلیدی نهنگ شده است. داده های IntoTheBlock روند عجیبی را نشان می دهد که نشان دهنده افزایش قابل توجه تعداد تراکنش های بزرگ بیش از 100000 دلار در 24 ساعت گذشته است.

اما با وجود این افزایش فراوانی تراکنش ها، کاهش جدی در حجم این معاملات در مدت مشابه مشاهده شد.

بر اساس این داده ها، تعداد تراکنش های بزرگ با رشد خیره کننده 71.4 درصدی، در مجموع به 204 تراکنش رسیده است. این افزایش فعالیت عموماً نشان‌دهنده احساسات قوی و صعودی بازار در میان سرمایه‌گذاران در مقیاس بزرگ است.

منبع: به بلوک

اما این ناهنجاری در تضاد شدید مشاهده شده در حجم این معاملات است. حجم تراکنش‌های بزرگ در توکن‌های شیبا اینو با کاهش خیره‌کننده 67.3 درصدی از 6.36 تریلیون SHIB به 2.08 تریلیون SHIB کاهش یافت.

اختلاف نظر

علاوه بر این، با محاسبه دلار، کاهش حجم معاملات به 63.63 درصد رسید که از 144.76 میلیون دلار به 52.64 میلیون دلار کاهش یافت. جالب توجه است که به نظر می رسد درصد کاهش حجم بر حسب دلار به دلیل افزایش قیمت قابل توجه توکن شیبا اینو کمتر باشد.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

در همان دوره 24 ساعته، قیمت توکن به طور قابل توجهی بیش از 24 درصد افزایش یافت و برای مدت کوتاهی به 0.0000282 دلار رسید و به 0.0000262 دلار سقوط کرد.

ماهیت گیج کننده این ناهنجاری ممکن است باعث شود که جامعه SHIB علت اصلی آن را زیر سوال ببرد. این سوالی است که باید پرسیده شود که آیا این رویدادهای غیرمنتظره به دلیل نقص در محاسبات داده های زنجیره ای هستند یا اینکه نشان دهنده یک رویداد واقعی و بی سابقه در اکوسیستم شیبا اینو هستند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید