رائول پال در میان حمام خون 165 میلیون دلاری کریپتو خرید خود را اعلام کرد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

24 ساعت گذشته در بازار کریپتو با کاهش 3.2 درصدی شاخص TOTAL به یک “حمام خون” واقعی تبدیل شد. این ارزش معادل بیش از 72 میلیارد دلار است. در نتیجه، افت بازار منجر به انحلال‌های انبوه به بیش از 160 میلیون دلار شد. بیشترین ضربه را سرمایه گذاران صعودی بودند که 93.9 درصد از نقدینگی ها را به خود اختصاص دادند.

مرتبط با

در میان هرج و مرج، رائول پال، یک چهره شناخته شده در صنعت کریپتو، استراتژی خود را توضیح داد. به جای وحشت، پال از بازار در حال سقوط استفاده کرد و آثار هنری دیجیتال را با قیمت هایی که معتقد بود با تخفیف قابل توجهی خریداری کرد. او گفت که از ذخایر اتریوم خود برای خرید آثار هنرمندان دیجیتال معروف XCOPY و Beeple استفاده کرده است.

بیپل که نام اصلی او مایک وینکلمن است، یکی از مشهورترین هنرمندان دیجیتال در فضای NFT است. یکی دیگر از هنرمندان تأثیرگذار در جامعه NFT، XCOPY به دلیل سبک متمایز و ناقص خود شناخته شده است و طرفداران وفاداری به دست آورده است.

بازگشت NFT ها؟

این حرکت پال از این جهت جالب است که او از توصیه های قدیمی بازار سهام استفاده کرد و تصمیم گرفت «در حالی که خون در خیابان ها جاری است خرید کند». انتخاب او برای خرید NFT ها نیز چندان جالب نیست. اگرچه بازار کریپتو در ماه‌های اخیر رشد کرده است، NFT و سایر محصولات هنر دیجیتال کمترین رشد را داشته‌اند و بسیار عقب مانده‌اند.

مرتبط با

آیا او می تواند پس از شروع دوباره احساس “پاکسازی” فعلی در بازار، تمرکز خود را به این بخش خاص از بازار تغییر دهد؟ آیا این امکان وجود دارد که موضع پال در مورد NFT ها نشانه ای از وجود سایر بازیگران اصلی در فضای رمزنگاری باشد که در حال حاضر هنر دیجیتال را خریداری می کنند؟
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید