رائول پال در میان افت بازار، پیش بینی حماسی را برای Solana (SOL) ارائه می دهد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با سقوط شدید بازار ارزهای دیجیتال، بنیانگذار و مدیرعامل Real Vision، رائول پال، پیش‌بینی حماسی را برای Solana (SOL) انجام داد و رشد بالقوه آن را به موز تشبیه کرد که «به کندی می‌رسند اما در پاییز باید تماشایی باشد».

پال نظرات خود را در مورد حرکت اخیر قیمت در سولانا در یک توییت اخیر به اشتراک گذاشت. وی با بیان اینکه معتقد است در آینده افزایش قیمت قابل توجهی برای SOL وجود خواهد داشت، به صورت مجازی گفت: “موز کم کم در حال رسیدن است… اما در پاییز باید باشکوه باشد.”

با توجه به رکود اخیر بازار، پال پیشنهاد کرد که کاهش قیمت فعلی ممکن است فرصتی برای خرید برای کسانی باشد که به دنبال افزایش دارایی های خود در Solana هستند. او گفت: «اگر به دنبال اضافه کردن جسورانه به موقعیت چپ خود هستید، احتمالاً این منطقه ورود خوبی خواهد بود.

به دنبال کاهش روز دوشنبه، قیمت سولانا در روز سه‌شنبه کاهش بیشتری یافت و به پایین‌ترین حد روزانه ۱۲۸ دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، SOL با افت 5.08 درصدی به 136 دلار در 24 ساعت گذشته رسیده است و در هفته قبل 11.46 درصد کاهش یافته است.

مرتبط با

با وجود روند نزولی در بازار، پیش‌بینی پال نشان می‌دهد که سولانا ممکن است برای یک بازگشت قابل توجه آماده باشد. پال قبلاً پیش بینی کرده بود که “فصل موز” برای سولانا فرا خواهد رسید. پال با اشاره به اظهارات قبلی خود گفت: من همیشه می گفتم که این اتفاق می افتد، اما نمی دانیم دقیقا چه زمانی باید تثبیت افقی شکسته شود.

عمل قیمت سمت چپ

بازارهای کریپتو در روز دوشنبه وارد دریایی از قرمز شدند و بسیاری از ارزهای دیجیتال بیش از 10 درصد از دست دادند. این کاهش تا روز معاملاتی روز سه‌شنبه ادامه داشت و اکثر ارزهای رمزپایه هنوز در زمان انتشار با رنگ قرمز معامله می‌شوند. ارزش بازار ارزهای دیجیتال با 2.08 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 2.34 تریلیون دلار رسیده است.

سولانا به پایین‌ترین سطحی که از اواسط آوریل مشاهده نشده بود، سقوط کرد و به‌طور لحظه‌ای به زیر 130 دلار سقوط کرد، که حمایت حیاتی SMA 200 روزانه است، قبل از اینکه به میزان ناچیزی بازگشت.

مرتبط با

در صورت کاهش بیشتر قیمت، خرس‌ها می‌توانند کاهش تا حمایت بحرانی 116 دلار را هدف قرار دهند. این سطح قبلا پشتیبانی محکمی داشت و گاوها دوباره سعی خواهند کرد از این سطح دفاع کنند.

از سوی دیگر، اگر قیمت بهبود یابد، شکستن بالای 157 دلار یا سد SMA 50 روزانه می‌تواند باعث شود که SOL در کوتاه‌مدت از محدوده معامله فرار کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید