رائول پال پیش بینی حماسی را برای اوج تمام وقت اتریوم ارائه می دهد


با نزدیک شدن به آخرین مهلت تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد ETF اتریوم در این هفته، فضای کریپتو در نظر گرفته شده است و انتظار می‌رود این تصمیم در 23 ماه مه اتخاذ شود. علاوه بر این هیجان، تحلیلگران برتر صنعت احتمال تایید را از 25٪ به 75٪ افزایش دادند. ٪. این چشم انداز خوش بینانه قبلاً تأثیر قابل توجهی بر بازار داشته است و قیمت اتریوم تنها در یک روز بیش از 20 درصد افزایش یافت.

مرتبط با

رائول پال، کارشناس معروف ارزهای دیجیتال، پتانسیل این توسعه را ارزیابی کرد. او سناریویی را برجسته کرد که در آن تقاضای قابل توجه برای ETF، همراه با این واقعیت که 30 درصد اتریوم در معرض خطر است و فرآیندهای سوزاندن مداوم عرضه را به شدت منفی می‌کند، می‌تواند وضعیتی را به‌عنوان «مربع قلمرو موز» ایجاد کند.

این اصطلاح به دوره رشد تصاعدی و بی ثباتی بازار ناشی از پذیرش سریع کریپتو و افزایش قابل توجه ارزش بازار اشاره دارد.

به گفته پال، در صورت وقوع این شرایط، اتریوم می تواند شاهد افزایش بی سابقه قیمت باشد. او پیشنهاد می‌کند که این سناریو در حال توسعه است و پیش‌بینی می‌کند که توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) پس از رسیدن ETH به بالاترین حد خود، رونق عظیمی را تجربه خواهند کرد.

""
تاریخ تبدیل ETH به USD: CoinMarketCap

این پیش بینی به ویژه با توجه به اوج قبلی اتریوم 4868 دلاری که در 8 نوامبر 2021 به دست آمد قابل توجه است. با توجه به اینکه قیمت آلتکوین در حال حاضر کمتر از 29 درصد از این ATH فاصله دارد، به نظر می رسد که مرحله برای فعالیت بازار قابل توجهی آماده شده است.

مرتبط با

پیش‌بینی پال لایه‌ای دیگر از هیجان را به بحث داغ پیرامون اتریوم و پتانسیل آن اضافه می‌کند. در حالی که علاقه مندان مشتاقانه منتظر تصمیم SEC هستند، چشم انداز یک رونق جدید ATH و متعاقب آن NFT باعث ایجاد ترس و طمع در جامعه رمزنگاری شده است.

اگر پیش‌بینی‌های پال درست باشد، هفته‌های آتی می‌تواند یک دوره تاریخی برای اتریوم و بازار گسترده‌تر دارایی‌های دیجیتال باشد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید