شبکه رمپ با افزودن 35 ارز ملی حضور خود را در اروپا گسترش می دهد


فهرست

  • شبکه Ramp شروع به پشتیبانی از 35 ارز فیات جدید می کند
  • نقل و انتقالات بانکی فوری در SEPA اروپا در Ramp در دسترس است

ارتقای استراتژیک کنونی Ramp به دنبال بهبود فرآیند برداشت برای کاربران در مکان‌های مختلف است که پشتیبانی می‌کند. پرداخت فوری شبکه به شبکه در منطقه اتحادیه اروپا نیز برای تقویت تسلط شبکه Ramp در منطقه ای که برای پذیرش کریپتو حیاتی است طراحی شده است.

شبکه Ramp شروع به پشتیبانی از 35 ارز فیات جدید می کند

Ramp Network، شرکت فناوری مالی که ریل های پرداخت را ایجاد می کند و رمزارزها را به سیستم مالی جهانی متصل می کند، طبق اعلام رسمی خود، در حال گسترش پشتیبانی از کریپتو به فیات خارج از رمپ است. سی و پنج ارز فیات جدید به طیف دارایی های پشتیبانی شده اضافه شده است.

رامپ ده‌ها ارز فیات جدید از جمله رئال برزیل، پزو مکزیک و رینگیت مالزی را اضافه می‌کند و به میلیون‌ها نفر اجازه می‌دهد تا ارزهای دیجیتال را به ارز خود تبدیل کنند.

این بدان معناست که کاربران نه تنها از هزینه‌های مبادله بیش از حد تحمیل‌شده توسط بانک‌ها اجتناب می‌کنند، بلکه از یک خیابان دو طرفه به Web3 نیز برخوردار خواهند بود که در آن به راحتی می‌توانند با استفاده از ارز محلی خود به آن ملحق شوند و سپس ارز دیجیتال خود را به همان ارز محلی مبادله کنند.

Szymon Sypniewicz، مدیر عامل Ramp Network، بر اهمیت تبدیل کریپتو به فیات و ارتقاء تمام رمپ‌های ورودی و خروجی نقد تاکید می‌کند:

در Ramp، ما می دانیم که بسیاری از کاربران ما هنوز باید از ارزهای سنتی فیات در زندگی روزمره خود استفاده کنند. بنابراین، ما برداشت‌های بدون دردسر را با اجازه دادن به کاربران برای انتخاب روش پرداخت و ارز دلخواه خود ارائه می‌کنیم. خارج از رمپ Ramp مدت‌هاست که معیاری برای پوشش، سرعت تراکنش و قیمت‌گذاری در بازار بوده است، و ما متعهد هستیم که این استاندارد را با هماهنگی نزدیک و مرتبط با نیازهای کاربران خود در سراسر جهان حفظ کنیم.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، در سه ماهه اول سال 2024، شبکه Ramp با معرفی رویه‌های KYC با منابع کارآمدتر، روند خرید رمزارز در برزیل را ساده کرد.

نقل و انتقالات بانکی فوری در SEPA اروپا در Ramp در دسترس است

علاوه بر این، شبکه Ramp اکنون به SEPA Instant، یک پلتفرم زیرساخت برای انتقال پول فوری در اروپا، متصل است.

تا به امروز، این شرکت به اولین شرکت بزرگی تبدیل شده است که پرداخت های بلادرنگ را در ایالات متحده راه اندازی کرده است و پیشگام پرداخت های Visa و Mastercard در سطح جهانی است.

SEPA Instant اکنون پرداخت های برون مرزی بلادرنگ ارائه می دهد. علاوه بر این، این سیستم بسیار مقرون به صرفه است و به کاربران Ramp اجازه می دهد تا به سرعت تقریباً هر ارز دیجیتالی را به یورو با برخی از بهترین نرخ ها در صنعت بفروشند.

مرتبط با

دسامبر گذشته، این شرکت یکی از اولین ارائه دهندگان انتقال ارز دیجیتال به فیات بود که پشتیبانی از بلاک چین شبکه باز (TON) را اضافه کرد.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید