Raiffeisenlandesbank معاملات بیت کوین را در اوایل سال 2024 راه اندازی می کند


بانک Raiffeisen RLB NÖ-Wien در حال آماده شدن برای ارائه خدمات معاملات ارز دیجیتال به مشتریان خرده‌فروش در اوایل سال 2024 است.

شعبه اتریشی بانک Raiffeisen وام دهنده اروپایی در حال آماده شدن است تا به مشتریان خود اجازه دهد تا در ماه های آینده با ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) معامله کنند.

پس از اولین اعلام برنامه های رمزنگاری در آوریل 2023، Raiffeisenlandesbank Niederösterreich-Wien (RLB NÖ-Wien) بانک Raiffeisen با همکاری شرکت ارز دیجیتال اتریشی Bitpanda، راه اندازی ارزهای دیجیتال را پیش می برد.

سخنگوی این بانک به کوین تلگراف گفت: RLB NÖ-Wien انتظار دارد خدمات معاملات ارزهای دیجیتال را در سه ماهه اول سال 2024 در وین راه اندازی کند.

Raiffeisenlandesbank NÖ-Wien یک قرارداد همکاری با Bitpanda امضا کرده است. وی گفت: با این همکاری قصد داریم در اوایل سال 2024 یک پلتفرم سرمایه گذاری دیجیتال جذاب ارائه دهیم.

ما شاهد تقاضای مشتریان برای پلتفرم های معاملاتی آسان، بصری و دیجیتالی هستیم. “هدف اصلی ما برای تصمیم گیری متمرکز بر مشتری باعث شد این مطالعات انجام شود که ما مشتاق ارائه آنها به بازار هستیم.”

سخنگوی RLB NÖ-Wien گفت که با راه اندازی این ارز دیجیتال، کاربران RLB NÖ-Wien به تمام ارزهای دیجیتال ارائه شده توسط شریک بانک Bitpanda دسترسی خواهند داشت.

لوکاس انزردورفر-کنراد، مدیر اجرایی Bitpanda، قبلاً به Cointelegraph گفته بود که پیشنهاد رمزنگاری Raiffeisen از کل دارایی دیجیتال Bitpanda که شامل بیش از 2500 ارز دیجیتال از جمله بیت‌کوین و اتر (ETH) است، پشتیبانی می‌کند. این مدیر اجرایی همچنین گفت که Raiffeisen مایل است خدمات تجارت رمزنگاری خود را به تمام بخش‌های مشتریان، از جمله مشتریان خرده‌فروشی، بانکداری خصوصی و مشتریان شرکتی ارائه دهد.

همانطور که در ماه آوریل اعلام کردیم، هدف نهایی ما این است که پیشنهاد خود را در دسترس همه مشتریان RLB NÖ-Wien قرار دهیم. با این حال، سخنگوی Bitpanda اظهار داشت که عرضه با مشتریان خود در وین آغاز خواهد شد.

مرتبط با: بانک پیشرو سوئیس تجارت بیت کوین و اتر را با SEBA راه اندازی کرد

حرکت Raiffeisen به کریپتو نشانه دیگری از پذیرش رو به رشد بیت کوین است، به علاوه شرکت هایی مانند فراری شروع به پذیرش ارز دیجیتال به عنوان پرداخت در اکتبر 2023 کردند. بانک Raiffeisen یکی از قدیمی ترین بانک های اروپا است که اولین بانک Raiffeisen در Mühldorf اتریش در سال 1886 افتتاح شد. از 30 ژوئن 2023، گروه رایفیزن دارایی های تحت مدیریت 247 میلیارد فرانک (280 میلیارد دلار) و وام مشتریان 219 میلیارد فرانک (248 میلیارد دلار) بود.

مجله: 5050 بیت کوین به قیمت 5 دلار در سال 2009: ادعای شهرت کریپتو هلسینکی


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید