شبکه شریک ترجیحی QuickNode: Web3 همکاری را متحول می کند


QuickNode، معمار پشت برخی از قابل اعتمادترین زیرساخت‌های بلاک چین، ابتکاری را اعلام کرده است که نوید تغییر چشم‌انداز همکاری‌های بلاک چین بین کسب‌وکار را می‌دهد. این ابتکار جسورانه که شبکه شریک ترجیحی نامیده می شود، با هدف اتصال بهترین دارایی های بلاک چین B2B و ایجاد یک اتحاد قوی در فضای پویا Web3 است.

هدف این ائتلاف استراتژیک جمع آوری فهرستی از کارشناسان زیرساخت، مشاوران، نیروگاه های توسعه و سازمان های مختلف Web3 است. این گروه ها در تلاش برای تعریف استاندارد طلایی برای مشارکت و همکاری با تمرکز بر گسترش دسترسی به بازار، افزایش تبدیل معامله و ایجاد ارجاعات ارزشمند، متحد شده اند.

منبع: QuickNode

QuickNode که به دلیل API های قوی و پشتیبانی از بلاک چین های 24+ شناخته شده است، اکنون مسئولیت ساخت قابل اعتمادترین و با کارایی ترین شبکه ارائه دهندگان خدمات در فضای بلاک چین را بر عهده دارد. این شبکه قرار است شامل غول‌های صنعت باشد که بر تعهد QuickNode برای تسریع رشد و پذیرش صنعت تاکید دارد.

شبکه شریک ترجیحی برای تشویق و پاداش دادن به فعال ترین و موفق ترین همکاران از طریق یک سیستم چند لایه طراحی شده است. هدف این ساختار ایجاد کنسرسیومی شناخته شده از ارائه دهندگان خدمات پیشرو است که هم در بخش Web3 و هم در بخش کسب و کار سنتی، اعتماد را القا می کند.

پیوستن به این شبکه چندین مزیت مانند جریان معاملات امن، اشتراک سود، ابتکارات بازاریابی مشترک و دسترسی به رویدادهای انحصاری را به همراه دارد. همه برای ارتقای پیشرفت متقابل و افزایش دید شرکا ساخته شده اند.

دعوت‌نامه‌ها برای شرکت‌های فناوری و خدمات برای پیوستن به شبکه شریک ترجیحی QuickNode باز است. فرآیند انتخاب با یک درخواست آغاز می شود و به دنبال آن یک فراخوان کشف برای تطبیق رویکرد مشارکت با نقاط قوت هر سازمان دنبال می شود. متقاضیان اولیه شانس بی نظیری برای پیشگام در برنامه ای دارند که صنعت Web3 را متحول خواهد کرد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید