پرونده های عمومی نشان می دهد که یک معامله گر ارز دیجیتال 3 میلیارد دلاری هنوز با مادرش زندگی می کند

پرونده های عمومی نشان می دهد که یک معامله گر ارز دیجیتال 3 میلیارد دلاری هنوز با مادرش زندگی می کند


این تاجر کریپتو در حالی که در خانه پدر و مادرش در سیدنی استرالیا زندگی می کرد، طبق سوابق عمومی، در سال 2021 بیش از 7 میلیون دلار سود به خانه برد.

بر اساس سوابق عمومی، یک سرمایه‌گذار 25 ساله کریپتو که در سال 2021 حدود 2 میلیارد دلار (3 میلیارد دلار استرالیا) کریپتو معامله کرده است، امپراتوری کریپتو خود را از آسایش خانه خانواده‌اش در سیدنی، استرالیا اداره کرده است.

تیرانداز جوان مورد بحث، دارن نگوین، به موفقیت کسب و کار کوچک خود، PO Street Capital اشاره نکرد، اما در عوض آن را از طریق یک پرونده عمومی در مقاله ای که در 2 ژانویه در The Australian منتشر شد، برجسته کرد.

طبق پرونده‌های کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری استرالیا (ASIC)، کسب‌وکار کریپتو نگوین که در خانه والدینش در گیلدفورد، سیدنی ثبت شده است، 10.41 میلیون دلار استرالیا سود پس از مالیات در سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2021 ایجاد کرده است.

این از مجموع 2.98 میلیارد AUD معاملات کریپتو در دوره 12 ماهه حاصل شده است.

این افزایش بسیار زیادی نسبت به درآمد نگوین در سال قبل بود که تقریباً 692182 دلار استرالیا در سال 2020 بود.

حسابرسان PO Street Capital نوشتند که نتایج نشان داد سود خالص در سال 2021 تقریباً 1404.12 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

طبق اسناد، PO Street Capital علاوه بر وام 1.3 میلیون AUD که در ژوئن 2021 به نگوین بازپرداخت کرد، 4.3 میلیون دلار استرالیا ذخیره کوتاه‌مدت کرد، اما بدهی دیگری در دفاتر خود نداشت.

نگوین همچنین از سود آن سال 873200 دلار استرالیا سود سهام دریافت کرد.

گزارش The Australian نشان می‌دهد که این زمانی است که PO Street Capital یک معامله 3 میلیارد دلاری را خود تامین مالی کرد، اما این نشریه معاملات اهرمی را به معادله اضافه نکرد، که احتمالاً سهم عمده‌ای دارد. به حجم معاملات متورم

مربوط: مدل ها و اصول اولیه: قیمت بیت کوین در سال 2023 به کجا خواهد رسید؟

خانواده در مورد تجارت کریپتو که توسط نگوین اداره می شد سکوت کردند و مادر نگوین از اظهار نظر در مورد آنچه در مورد فعالیت معاملاتی زیر چتر او انجام می شد خودداری کرد.

در همین حال، نگوین همچنین دهان خود را در مورد تجارت، از جمله استراتژی های معاملاتی و عملکرد PO Street Capital در آخرین سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2022، بسته نگه داشته است.

قابل ذکر است، افزایش گسترده عملکرد PO Street Capital در سال 2021 با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال بین 1 جولای 2020 تا 30 ژوئن 2021 همزمان شد. به عنوان مثال، بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) 296٪ و 865٪ افزایش یافتند. طبق داده های CoinGecko، هر کدام در این بازه زمانی.

با این حال، مشخص نیست که چگونه این امر بر نگوین و PO Street Capital تأثیر گذاشته است زیرا از آن زمان تاکنون بازارها رو به افول بوده اند.


نویسنده: Brian Quarmby

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉