Protocol Labs، Chainalysis و Bittrex فصل تعلیق کریپتو را اضافه می کنند


مدیران کریپتو پیشنهاد کرده‌اند که زمان‌های «بسیار چالش‌برانگیز» آن‌ها را مجبور می‌کند تا برای «گذراندن این زمستان طولانی ارزهای رمزنگاری‌شده»، کار خود را تعلیق کنند.

چندین شرکت رمزنگاری این هفته در بحبوحه زمستان ارزهای رمزپایه جاری اخراج شدند و کارکنان «موثر» را حفظ کردند و در عین حال برای «مرکز شهر طولانی‌تر» آماده شدند.

حداقل 216 کارگر اخراج شدند و به ترتیب 89، 83 و 44 کارمند در بین سه شرکت رمزنگاری – آزمایشگاه پروتکل نرم افزار منبع باز، شرکت داده های بلاک چین Chainalysis و صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده Bittrex، اخراج شدند.

Juan Benet، مدیر عامل شرکت مادر Filecoin، Protocol Labs، اخراج کارکنان را در یک پست وبلاگی در 3 فوریه اعلام کرد و اشاره کرد که این شرکت باید بر روی «موثرترین و حیاتی‌ترین تلاش‌ها» تمرکز کند.

او گفت که تصمیم شرکت برای اخراج “89 نفر” که حدود 21 درصد از نیروی کار آن را تشکیل می دهند، برای اطمینان از موقعیت مناسب برای “گذراندن این زمستان طولانی” بود.

بنت پیشنهاد کرد که شرکت باید «برای یک بحران طولانی‌تر آماده شود» زیرا این یک دوره «بسیار چالش‌برانگیز» برای صنعت کریپتو است.

در همین حال، کارمندان Bittrex از طریق ایمیل در تاریخ 1 فوریه توسط مدیرعامل Richie Lai مطلع شدند که کاهش نیروی کار برای اطمینان از “دوام طولانی مدت شرکت” انجام شده است.

ایمیل این بود: لو رفته لای در 2 فوریه از طریق توییتر گفت که اگرچه تیم رهبری او در چند ماه گذشته “به شدت” برای کاهش هزینه ها و بهبود کارایی کار کرده است، اما این تلاش ها “نتایج لازم” را به همراه نداشته است.

لای افزود که شرایط بازار این شرکت را مجبور می کند استراتژی خود را مجددا تنظیم کند و سرمایه گذاری های خود را با “محیط اقتصادی جدید” متعادل کند.

در 2 فوریه، Bittrex بر اساس داده های اشتغال ایالت واشنگتن، 83 جو را کاهش داد.

مرتبط با: مدیران استخدام کریپتو ایمن ترین مشاغل را در طول فصل اخراج نشان می دهند

مدی کندی، مدیر ارتباطات Chainalysis، در 1 فوریه به فوربس گفت که “کسانی که عمدتاً در فروش بودند” در شرکت اخراج شدند و 44 نفر از 900 کارمند شرکت یا حدود 4.8٪ از نیروی کار آن اخراج شدند.

این اخراج ها پس از آن صورت می گیرد که گزارش شد حداقل 2900 کارمند در 14 شرکت ارزهای دیجیتال در ژانویه اخراج شده اند.

کوین بیس در 10 ژانویه 950 کارمند خود را اخراج کرد و به شرکتی تبدیل شد که بیشترین اخراج را در بین این شرکت ها داشت.

در همین حال، صرافی های رقیب Crypto.com، Luno و Huobi کارکنان خود را به ترتیب حدود 500، 330 و 320 کاهش دادند.

Cointelegraph نظرات خود را از Protocol Labs، Chainalysis و Bittrex جویا شد اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید