وضعیت بانک ملی مشروط Protego بدون تأیید منقضی می شود: گزارش

وضعیت بانک ملی مشروط Protego بدون تأیید منقضی می شود: گزارش


در هفته ای که صنعت کریپتو و سایر نقاط جهان توسط اخبار بد در مورد بانکداری محاصره شده بودند، یک شکست بانکی دیگر آشکار شد.

طبق گزارشی که در 17 مارس در فورچون منتشر شد، قرارداد بانکداری اعتماد ملی مشروط متولی نهادی ارزهای دیجیتال پروتگو بدون تایید دائمی منقضی شده است. مجله گزارش داد که Protego نتوانست الزامات قبل از تبدیل را برآورده کند.

سخنگوی دفتر حسابرسی ارز ایالات متحده (OCC) به فورچون گفت که این شرکت الزامات قبل از تبدیل را برآورده نمی کند. به گفته سخنگو:

“[The] الزامات قبل از تحول شامل سیاست‌ها، رویه‌ها، سیستم‌ها و سایر اقدامات برای اطمینان از عملکرد امن و سالم بانک و همچنین برآورده کردن حداقل نیازهای سرمایه و نقدینگی بود.

Protego مستقر در ایالت واشنگتن یک اجاره نامه مشروط 18 ماهه از فوریه 2021 دریافت کرد که یک بار تمدید شد. طبق یک منشور مشروط، یک سازمان نمی تواند سپرده ای را بپذیرد. یک منبع ناشناس به فورچون گفت که Protego در مورد بودجه مورد نیاز برای برآورده کردن الزامات قانون تا آخرین مهلت 4 فوریه به توافقاتی دست یافته است، اما پاسخ قطعی در مورد اساسنامه خود دریافت نکرده است.

یک بولتن OOC به تاریخ 5 تا 11 مارس Protego را فهرست کرد و بیان کرد که در 4 فوریه منقضی شده است.

موارد مرتبط: با وجود سقوط در سال 2022، 89٪ هنوز به متولیان مرکزی اعتماد دارند: نظرسنجی

گرگ گیلمن، بنیانگذار پروتگو و رئیس هیئت مدیره، در مصاحبه ای با فورچون گفت که احساس می کند Protego نیازهای مالی خود را برآورده می کند و این شرکت می تواند مجدداً به OCC، بخشی از وزارت خزانه داری فدرال، درخواست دهد یا درخواست دهد. به مقامات دولتی برای فعالیت. یک بانک ثابت

یک قانون فدرال به Protego اجازه می‌دهد دارایی‌های دیجیتال را ذخیره کند و عملکردهای احراز هویت مانند اقدامات مشتری خود را بشناسید. در حال حاضر، آنکوریج بانک تنها شرکت رمزنگاری است که منشور بانکداری ملی را دریافت کرده است.

بانک کاستودیا در 23 فوریه از حضور در سیستم فدرال رزرو محروم شد. Paxos همچنین یک قرارداد بانک اعتماد ملی مشروط در سال 2021 دریافت کرد. یک سخنگوی گفت که این شرکت “به کار سازنده با OCC” در مورد برنامه در حال انتظار خود ادامه می دهد.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉