دادستان ها می گویند سام بنکمن 500 میلیون دلار سهام انسان را سرخ کرده است


دادستان های ایالات متحده استدلال می کنند که تیم حقوقی Sam Bankman-Fried نمی تواند پتانسیل سرمایه گذاران FTX را از طریق ارزش گذاری بالای آنتروپیک کامل کند.

دادستان های ایالات متحده از دادگاه ریاست دادگاه سام بنکمن-فرید خواسته اند که تیم حقوقی وی را از هرگونه ادعایی در مورد بازیابی احتمالی دارایی های مشتریان FTX که در آنتروپیک سپرده شده است منع کند.

Bankman-Fried در آوریل 2022 500 میلیون دلار در استارتاپ هوش مصنوعی سرمایه گذاری کرد. دولت ایالات متحده در حال آماده شدن برای ارائه شواهدی است که نشان می دهد سرمایه گذاری Anthropic با استفاده از وجوه نادرست از سپرده های مشتریان FTX انجام شده است.

آنتروپیک در هفته‌های اخیر سرفصل خبرها را به خود اختصاص داده است، زیرا به دنبال جذب سرمایه جدید از سرمایه‌گذارانی مانند آمازون و گوگل است که می‌تواند منجر به ارزش‌گذاری بین 20 تا 30 میلیارد دلار شود.

دادستان‌های ایالات متحده می‌گویند که گزارش‌های اخیر با تمرکز بر ارزش‌گذاری بالقوه بالای شرکت، ارزش سرمایه‌گذاری بانکمن-فرید را نیز افزایش می‌دهد، که می‌تواند بهبود بالقوه مشتریان FTX و سایر طلبکاران را در ورشکستگی FTX افزایش دهد.

موارد مرتبط: سام بنکمن-فرید «امتیازات ویژه» را برای حساب Alameda در FTX سفارش می‌دهد — گری وانگ

بر اساس نامه ای که به قاضی لوئیس کاپلان ارسال شد، تیم های حقوقی به نمایندگی از دولت ایالات متحده و بانکمن-فرید در مورد موضوعات مختلفی که ممکن است در جریان بازجویی متقابل شاهدان به وجود بیاید، بحث کردند.

تیم حقوقی Bankman-Fried قصد دارد شواهدی از ارزش فعلی سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری مدیر عامل سابق FTX در Anthropic در سال گذشته ارائه دهد.

دادستان ها معتقدند که از این شواهد برای حمایت از این ادعا استفاده شده است که مشتریان FTX و سایر قربانیان به دلیل آنچه دادگاه قبلاً اعلام کرده بود “هدف غیرمجاز” به طور کامل غرامت دریافت می کند:

بنابراین، چنین شواهدی کاملاً نامربوط خواهد بود و خطر قابل توجهی از پیش داوری ناعادلانه، سردرگمی مسائل، گمراه کردن هیئت منصفه، تأخیر بی مورد و از دست دادن زمان را به همراه خواهد داشت.»

دولت ایالات متحده استدلال می کند که کیفرخواست علیه Bankman-Fried بر اتهامات کلاهبرداری سیمی متمرکز است که در آن سپرده های مشتریان FTX برای سرمایه گذاری و سایر هزینه ها استفاده شده است. دادستان ها استدلال می کنند که هرگونه اشاره به سرمایه گذاری های بالقوه سودآور در نهایت بی ربط و بی ربط به اتهاماتی است که هیئت منصفه در نظر گرفته است.

در حالی که دولت ایالات متحده قصد دارد شواهدی مبنی بر سوء استفاده ادعایی بانکمن-فرید از سپرده های مشتریان ارائه دهد که منجر به زیان های هنگفت در ترازنامه FTX شده است، FTX معتقد است که قصد ارائه هیچ مدرکی مبنی بر زیان نهایی قربانیان پس از تکمیل فرآیند ورشکستگی ندارد. . کامل.

آنا پائولا پریرا، خبرنگار کوین تلگراف، پرونده بانکمن-فرید را در نیویورک پوشش می دهد. هفته اول آزمایشی بر روی تعیین چگونگی از دست رفتن حدود 8 میلیارد دلار از سرمایه مشتریان FTX در صرافی از بین رفته ارزهای دیجیتال متمرکز بود.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید