وکیل Pro-XRP می خواهد در جلسه کریپتو شهادت دهد، 635 میلیون DOGE قبل از مأموریت DOGE-1 قمری، ویتالیک بوترین هدف جاه طلبانه ای را برای L2s تعیین می کند: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today


U.Today سه خبر پر صحبت روز گذشته را آماده کرد.

وکیل دوستدار XRP می خواهد در جلسه دادرسی کریپتو شهادت دهد

جان دیتون وکیل برجسته طرفدار XRP اخیراً به پلتفرم X تغییر مکان داده است اراده خود را بیان کند او در جلسه استماع کنگره در مورد دارایی های دیجیتال که برای 10 ژانویه برنامه ریزی شده است شهادت خواهد داد. این جلسه بر روی چارچوب تعیین تغییرات شورای نظارت بر ثبات مالی (FSOC) برای نوآوری متمرکز خواهد بود، با هدف اصلی روشن کردن اینکه چگونه این تغییرات نظارتی ممکن است بر نوآوری تأثیر بگذارد. حوزه دارایی های دیجیتال دیتون از نامزدی خود حمایت می کند به پیروانش یادآوری کرد از تجربه گسترده او در نبردهای حقوقی مربوط به ارزهای دیجیتال؛ او علاوه بر این که در پرونده LBRY به طور خلاصه حضور داشت، 75000 دارنده XRP را در پرونده Ripple و بیش از 5000 مشتری Coinbase را در پرونده Coinbase علیه SEC نمایندگی کرد. این وکیل در پایان پست خود نوشت: «اگر می‌خواهید مردم آمریکا بدانند گری جنسلر و دولت بایدن/وارن برای آسیب رساندن به آمریکایی‌های عادی چه می‌کنند، به من اطلاع دهید».

Dogecoin به ماه: 635 میلیون DOGE قبل از مأموریت DOGE-1 دست به دست شدند

طبق گزارش اخیر Whale Alert، بازار عملکرد چشمگیری داشته است. دوج کوین (DOGE) نقدینگی دیروز داده‌ها نشان می‌دهد که 635 میلیون DOGE بین دو پلتفرم رمزنگاری بزرگ، Robinhood و Binance و کیف پول‌های ناشناخته وجود دارد. ابتدا، دو تراکنش از دو آدرس نامشخص 82.082 میلیون DOGE و 102.27 میلیون DOGE را به Robinhood منتقل کردند. مدت کوتاهی پس از آن، 151.68 میلیون DOGE رابینهود را ترک کردند تا به کیف پول مرموز دیگری منتقل شوند. این انتقال با بزرگترین انتقال 300 میلیون DOGE به ارزش 24.63 میلیون دلار به بایننس از یک آدرس ناشناخته جدید به پایان رسید. این تغییر شگفت انگیز DOGE در پس زمینه اتفاق می افتد. ماموریت DOGE-1 در ماه قرار است در فوریه 2024 برگزار شود. ماهواره DOGE-1 تصاویر و هنر دیجیتال الهام گرفته شده از DOGE را بر روی یک صفحه نمایش کوچک نمایش می دهد و آنها را به زمین پخش می کند.

Vitalik Buterin اتریوم هدف بلندپروازانه ای را برای L2s تعیین می کند: جزئیات

در پست اخیر X، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، گفت: حمایت خود را اعلام کرد برای یک تغییر فناوری جدید برای راه حل های لایه 2 بر اساس پروتکل قرارداد هوشمند پیشرو. بوترین معتقد است که تمام L2 ها باید بر روی “تجزیه کننده های CCIP (غیرقابل اعتماد و ضد تراکم) اجرا شوند. این حرکت به راه‌اندازی سرویس نام اتریوم (ENS) کمک می‌کند، که می‌تواند مستقیماً در L2 ذخیره، به‌روزرسانی و خوانده شود. علاوه بر این، یکی از بنیانگذاران اتریوم بر اهمیت مقرون به صرفه‌تر کردن این سرویس نام تأکید کرد. در صورت موفقیت آمیز بودن، این فراخوان ادغام به عنوان یک جهش رشد قابل توجه برای پروتکل های Layer-2 عمل می کند و به آنها اجازه می دهد تا به طور موثرتری عمل کنند و کاربران بیشتری را به اکوسیستم خود جذب کنند.
نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید