جان دیتون، وکیل پرو XRP، از هواداران سم بنکمن-فرید انتقاد می کند


وی پیشنهاد کرد که نباید چنین دلسوزانی را برای مصاحبه با رسانه های مطرح مانند 60 دقیقه در نظر گرفت.

جان دیتون، وکیل دارنده XRP و مدافع کریپتو، از حامیان مدیر عامل سابق FTX سام بانکمن-فرید (SBF) در بحبوحه شکایت مداوم آنها بر سر سقوط استارتاپ کریپتوشان انتقاد می کند.

دیتون بیان او در مورد رسمی گفت وی پیشنهاد کرد که نباید چنین دلسوزانی را برای مصاحبه با رسانه های مطرح مانند 60 دقیقه در نظر گرفت.

شکاف قابل توجهی در جامعه رمزنگاری پدید آمده است. در حالی که برخی به شدت نگران اتهامات SBF در مورد کلاهبرداری سرمایه گذار هستند، برخی دیگر در تلاش هستند تا آن را به صورت مثبت در رسانه ها به تصویر بکشند. حتی پس از تشکیل پرونده ورشکستگی FTX، SBF به شرکت در مصاحبه ها ادامه داد و اغلب به عنوان یک قهرمان رمزنگاری به تصویر کشیده شد که منجر به واکنش شدید جامعه وب 3.0 شد.

شواهد حاکی از آن است که SBF ممکن است تا 8 میلیارد دلار اختلاس کرده باشد که کسری شناسایی شده در حساب های ورشکسته صرافی نشان می دهد.

تحت رهبری جان ری سوم، پلتفرم معاملاتی با موفقیت بیش از 7 میلیارد دلار جمع آوری کرده است. با این حال، درخواست رو به رشدی وجود دارد که مجازات SBF باید به عنوان یک بازدارنده برای سایر نوآوران صنعت عمل کند. وکیل صاحب XRP همچنین مصمم است که والدین SBF، جوزف بنکمن و باربارا فرید را مورد بازخواست قرار دهد.

هیچ آژانس نظارتی علیه اساتید حقوقی تحسین شده دانشگاه استنفورد اقدام قانونی نکرده است، اگرچه رهبری فعلی FTX علیه آنها شکایت کرده است. وکیل ارزهای دیجیتال معتقد است که بانکمن و فرید هر دو مسئولیت کامل را دارند. این دیدگاهی است که دیگران در این صنعت به اشتراک گذاشته اند.

مرتبط با: سام بنکمن-فرید به محاکمه می رود: یک هفته در حال بررسی

انتقادات بانکمن و فرید نتیجه مثبتی داشت. به گزارش بلومبرگ، دانشگاه استنفورد که کمک های مالی SBF را دریافت کرد، تصمیم گرفت 5.5 میلیون دلار کمک اختصاص داده شده به تحقیقات COVID-19 را بازگرداند.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید