جان دیتون وکیل Pro-XRP ’10 برابر بیشتر به BTC، 4 برابر بیشتر به ETH’: Hall of Flame


او بیشتر به عنوان “وکیل طرفدار XRP” شناخته می شود، اما جان دیتون در واقع “10 برابر بیشتر به بیت کوین و چهار برابر بیشتر به اتریوم علاقه داشت.”

جان دیتون زندگی پرحادثه ای داشته است، از رویاهای کودکی رپر شدن تا خدمت در تفنگداران دریایی ایالات متحده و اکنون تبدیل شدن به یک وکیل طرفدار XRP در کریپتو توییتر.

در حالی که رویای رپر شدن او محقق نشد، جان دیتون 260000 دنبال کردن او در توییتر مورد حسادت بسیاری از رپرهای خوش آتیه است.

دیتون در مورد رویاهایش در مورد دنیای موسیقی می گوید که حدود 10 سال قبل از آمدن امینم بود، من آن سطح از مدرسه را نداشتم.

در چند سال گذشته، پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از ریپل به اتهام انتشار اوراق بهادار ثبت نشده، XRP به یک افسانه در میان ارتش تبدیل شده است.

دیتون اعتقاد قوی دارد که دارندگان بی گناه XRP شایسته یک شوالیه با زره براق برای آنها هستند، همانطور که ریپل تیمی از وکلا دارد که برای شرکت می جنگند.

من با وکلای Ripple در مورد اقداماتی که آنها باید برای محافظت از افراد انجام دهند صحبت کرده ام، اما وکلای Ripple از Garlinghouse و سایر مدیران در Ripple محافظت می کنند.

دیتون جستجوی توییتر انجام داد و 76000 امضا از دارندگان XRP در سراسر جهان جمع آوری کرد و به دیتون اجازه داد جامعه XRP را در دادگاه نمایندگی کند.

همه آنها روی فرمی متحد شده اند که می خواهد صدای شما در پرونده شنیده شود، او اساساً می گوید بله، شما می توانید برای من صحبت کنید و از من دفاع کنید.

هفتاد و شش هزار نفر، 143 کشور؛ افغانستان، روسیه، اوکراین، استرالیا، زیمباوه و 52 درصد از 76000 نفر از ایالات متحده آمریکا هستند.

چه چیزی باعث شهرت توییتر شد؟

شهرت دیتون با ارائه رویکرد حقوقی آگاهانه به مانورهای حقوقی اغلب مبهم و گیج کننده در دادرسی افزایش یافت. مطمئناً کمک می کند که Ripple به طور کلی نسبت به شانس خود برای شکست دادن اتهامات بسیار خوش بین است. تعداد فالوورهای او از زمانی که در مارس 2021 توسط قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، آنالیسا تورس، به او اجازه نوشتن خلاصه ای از طرف دارندگان XRP را داده بود، به طور تصاعدی افزایش یافته است و از آن زمان تاکنون هر ماه بین 3000 تا 20000 دنبال کننده جمع کرده است.

فید دیتون در مورد این پرونده به او کمک کرد تا نقطه عطف 250000 دنبال کننده در توییتر را بشکند و به نظر می رسد پوششی که او ایجاد کرد توسط بسیاری از روزنامه نگاران رمزنگاری دنبال می شود.

در توییتر خود چه انتظاری داشته باشید؟

در حالی که دیتون می گوید بیشتر محتوای من در مورد جنگ کریپتو است، او همچنین افکار تند خود را روی مقررات دولتی می پاشد و گاهی اوقات بر SEC سایه می اندازد.

اما البته، دیتون بیشتر به خاطر حمایت تهاجمی اش از XRP شناخته می شود، به طوری که بسیاری از مردم فکر می کنند که او واقعاً نماینده XRP است. به اندازه کافی عجیب، او بیشتر یک مرد بیت کوین و اتریوم است.

وقتی شروع کردم، خیلی ها به من وکیل XRP می گفتند. حقیقت این است که XRP یک سرمایه گذاری کوچک برای من بود. من ۱۰ برابر بیت کوین و چهار برابر بیشتر به اتریوم وارد شدم.

گوشت گاو قوی: SEC

SEC در پرونده دادگاهی در سال 2021 در مورد بازجویی جعلی دیتون از جی کلیتون، رئیس وقت SEC در یک ویدیوی یوتیوب، تقلبی را تفکیک کرد.

دیتون مصاحبه های مختلفی را با کلیتون در مورد مقررات کریپتو و ریپل برش داد و برش داد، به طرز خنده داری کلیپ هایی از خود به عنوان مصاحبه کننده اضافه کرد و کلیتون را با یک سری سوالات بازجویی کرد.

SEC بر سر قاضی گریه کرد و به دیتون به خاطر مسخره کردن کلیتون آنلاین سیلی زد.

بایگانی ادعا می کرد که این ویدئو حاوی بسیاری از اظهارات تحریک آمیز، از جمله مصرف مواد مخدر است، و اینکه دیتون ممکن است مجبور به ترک شود. [profanity] از رئیس جمهور کلیتون.

اجتناب کردن گوشت گاو: براد گارلینگ هاوس

دیتون به یاد آورد که چگونه براد گارلینگ هاوس، رئیس ریپل، در یک کنفرانس کریپتو سعی کرد از او سگ آلفا بسازد. دیتون می گوید که گارلینگ هاوس کیفیت منحصر به فردی دارد، نوعی کاریزمای که باعث می شود همه بخواهند در اطراف باشند و با او دست بدهند. اما دیتون درست از کنارش گذشت و قرار نبود با او صحبت کند.

گارلینگ هاوس با شور و شوق فریاد زد، جان، این براد گارلینگ هاوس است، و آنها دست دادند.

گارلینگ هاوس متکبرانه بدون عکس دنبالش کرد و دیتون پاسخ داد: “لعنتی، من حتی قرار نیست با شما صحبت کنم.”

دیتون می‌گوید آخرین چیزی که می‌خواهد به صورت آنلاین منتشر کند، عکس‌های خودش و گارلینگ‌هاوس است، زیرا او به‌طور مستقل برای سرمایه‌گذاران عمل می‌کند و مردم فکر می‌کنند که او در حال حاضر برای ریپل کار می‌کند.

گوشت گاو کوچک: ویتالیک بوترین

دیتون، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم را به دلیل اظهارنظرهای عمومی اش در مورد XRP حذف کرد.

وقتی ریپل سعی کرد اتریوم را به شکایت اوراق بهادار بکشاند و بیت کوین و اتر را به عنوان دو ارز مجازی تحت کنترل چینی نام برد، مطمئناً بوترین تحت تأثیر قرار نگرفت. او در توییتی نوشت که XRP یک شیت کوین است و در نتیجه حق محافظت خود را از دست داده است.

دیتون در یک موضوع طولانی از دارندگان XRP دفاع کرد و توییت بوترینز را به عنوان یک نظر شرم آور و نفرت انگیز توصیف کرد.

من به ریپل اهمیت نمی دهم، همان طور که به ویتالیک اهمیت نمی دهم [Buterin]من مالک اتریوم هستم زیرا عاشق ویتالیک هستم، مالک آن هستم زیرا اتریوم را دوست دارم.

دیتون با توصیه ای کوچک به مرد جوان، روی رشته توییت هایی که به بوترین ارسال شده بود، امضا کرد.

توییتر لایک می کند

من نام های بزرگ را دنبال می کنم، اما این را به عنوان یک تعریف می دانم. [Binance founder] CZ نیز مرا دنبال می کند [Kraken founder] دیتون می گوید جسی پاول، برد گارلینگ هاوس، در میان دیگر نام های بزرگ.

چندین بار دیده شده است که Deaton نظرات پاول در مورد XRP را نقل می کند.

با توجه به محبوبیتش در کریپتو توییتر، دیتون انتظار مواجهه با شخصیت های حواس پرت را داشت.

من فکر می‌کنم توییتر کریپتو، شما باید دیوانه‌ها را پشت سر بگذارید، اما افراد قابل تأییدی وجود دارند. برای کل پرونده XRP مهم بود.

آینده؟

دیتون می گوید بعید است که قانون جدید برای پاکسازی مقررات دارایی دیجیتال در ایالات متحده به زودی ارائه شود.

دیتون، من فکر نمی کنم کسانی که می گویند مقررات از کنگره خواهد آمد، در دو سال آینده نخواهند بود.

و در حالی که او متخصص قیمت نیست، او فکر می کند که برنده شدن ریپل در این پرونده به او رونق قابل توجهی می دهد.

آیا فکر می کنم بعد از بردن آنها به 100 دلار می رسد؟ خیر آیا فکر می کنم از 0.45 دلار به طور قابل توجهی افزایش یافته است؟ آره. قبلاً می‌دیدم که به بالاترین حد خود می‌رسد.

اما در حالی که آینده ای قوی را برای ارزهای دیجیتال اصلی نوید می دهد، اما در مورد 10000 ارز دیجیتال دیگر مطمئن نیست.

فضای کریپتو درد بیشتری دارد. چند سال دیگر بازماندگانی وجود خواهند داشت. دیتون می گوید که بیت کوین زنده خواهد ماند، اتریوم زنده خواهد ماند، XRP زنده خواهد ماند، و اضافه می کند که هزاران توکن زباله احتمالاً شکست خواهند خورد.
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *