تجزیه و تحلیل قیمت 12/8: BTC، ETH، BNB، XRP، SOL، ADA، DOGE، AVAX، LINK، MATIC


قیمت بیت کوین به 44000 دلار در روز افزایش یافت و نمودارهای فنی نشان می دهد که آلت کوین ها مشتاق هستند که از این روند پیروی کنند.

در این هفته، قیمت بیت کوین (BTC) یک عقب نشینی کم عمق داشت، اما افزایش روزانه به سطح 44000 دلار نشان می دهد که گاوها عجله ای برای پوشش موقعیت های خود ندارند. داده های متریک محبوب HODL Waves نشان می دهد که سرمایه گذارانی که بیت کوین را بین دسامبر 2020 و دسامبر 2021 خریداری کرده اند، روی رمزارز خود نشسته اند.

سرمایه گذاران به شدت نمی فروشند زیرا انتظار دارند سطوح بالاتری در آینده داشته باشند. مدیر دارایی VanEck در پیش‌بینی‌های ارزهای دیجیتال خود در سال 2024 گفت که بیت کوین به بالاترین سطح خود می‌رسد، که تحت حمایت «رویدادهای سیاسی و تغییرات نظارتی پس از انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده» است.

افزایش بیت کوین در چند روز اخیر همچنین سرمایه گذاران را برای انتخاب آلتکوین هایی مانند اتر (ETH)، کاردانو (ADA) و سولانا (SOL) جذب کرده است. شرکت تحقیقاتی Santiment همچنان در مورد آینده بیت کوین مثبت است. او در 7 دسامبر گفت که در صورت افزایش FUD، بیت کوین می تواند تا 50000 دلار افزایش یابد.

ادامه مطلب


نویسنده: Rakesh Upadhyay

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید