پرزیدنت بایدن نامزدهای پست های کلیدی در فدرال رزرو را اعلام کرد


رهبری فدرال رزرو احتمالاً بر نحوه مدیریت دولت ایالات متحده با صدور احتمالی ارز دیجیتال بانک مرکزی تأثیر خواهد داشت.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده اعلام کرد که دو نفر را برای پست های کلیدی در فدرال رزرو معرفی کرده است، از جمله رئیس جدید فدرال رزرو و معاون فیلیپ جفرسون، اقتصاددان.

پرزیدنت بایدن در اطلاعیه ای از کاخ سفید در 12 مه گفت که نام فیلیپ جفرسون، رئیس فدرال رزرو را به جای لائل برینارد که در ماه فوریه استعفا داد، معرفی خواهد کرد تا معاون بعدی رئیس بانک مرکزی شود. رئیس جمهور ایالات متحده افزود که آدریانا کوگلر، اقتصاددان ارشد سابق در وزارت کار ایالات متحده، او را برای یکی از کرسی های خالی هیئت مدیره فدرال رزرو انتخاب کرده است. همچنین لیزا کوک، رئیس فدرال رزرو را برای یک دوره کامل مجدداً نامزد خواهد کرد.

پرزیدنت بایدن گفت: «این نامزدها می‌دانند که این شغل یک شغل جناحی نیست، بلکه نقشی حیاتی در تضمین حداکثر اشتغال، حفظ ثبات قیمت‌ها و نظارت بر بسیاری از مؤسسات مالی کشورمان دارد».

نامزدها به کنگره منتقل می شوند، جایی که قبل از اینکه نامزدها سمت مربوطه خود را در فدرال رزرو بگیرند، رای کامل سنا لازم است. اگرچه دموکرات ها اکثریت ضعیفی در سنا دارند، اما حزب گرایی همچنان می تواند عاملی برای پیشبرد انتخاب بایدن باشد. در بیانیه 12 مه، پاتریک مک هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان – یک جمهوری خواه – نامزدها را “اقتصاددانان کارکشته” توصیف کرد و گفت که قانونگذاران را در هنگام بررسی مواضع آنها پاسخگو خواهد دانست.

در صورت تایید سنا، جفرسون به عنوان بخشی از دوره فرماندار فعلی تا سال 2036 به عنوان نایب رئیس فدرال رزرو خدمت خواهد کرد و کوگلر یک دوره 14 ساله را خدمت خواهد کرد که احتمالاً در سال 2037 به پایان می رسد. انتظار می رود دوره فعلی کوک در سال 2024 به پایان برسد. تایید.

مرتبط با: فدرال رزرو راه اندازی سرویس پرداخت فوری FedNow را در ماه جولای تایید کرد

رهبری فدرال رزرو احتمالاً بر چگونگی مدیریت ارز دیجیتال و بلاک چین توسط دولت ایالات متحده تأثیر می گذارد، به ویژه در زمینه صدور احتمالی ارز دیجیتال بانک مرکزی. در حالی که طرفداران CBDC صادر شده توسط فدرال پیشنهاد می کنند که می تواند به تقویت وضعیت دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره جهانی کمک کند، برخی به دلیل نگرانی های حفظ حریم خصوصی به دلار دیجیتال حمله کرده اند.

در فلوریدا، فرماندار ران دیسانتیس ممنوعیت CBDCها را در این ایالت امضا کرد و ادعا کرد که این فناوری در مورد “جاسوسی از آمریکایی ها و کنترل رفتار آمریکایی ها” است. مجلس نمایندگان کارولینای شمالی در تاریخ 3 می لایحه مشابهی را تصویب کرد که پرداخت‌های CBDC را ممنوع می‌کند و به فدرال رزرو اجازه نمی‌دهد این ایالت را در هر پایلوت دلار دیجیتال لحاظ کند.

مجله: قدرت ها روشن هستند… فدرال رزرو ارز رمزنگاری شده را تأیید می کند – به نوعی
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید