Porsche NFT trading volume nears $5M despite launch woes, minting halt

با وجود مشکلات عرضه و توقف چاپ، حجم معاملات پورشه NFT 5 میلیون دلار بسته شد


توسعه دهندگان توکن های تغییرناپذیر چاپ را در 25 ژانویه در پاسخ به شکایات کاربران متوقف کردند.

بر اساس داده‌های NFTScan در 26 ژانویه، مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض پورشه (NFT) خودروساز آلمانی لوکس به 2839 اتر (ETH) (4.5 میلیون دلار) در کل حجم فروش رسید. قیمت پایه مجموعه 2.74 ETH بود. و قیمت بالای 9.18 ETH با فروش کل بیش از 1705.

پورشه که در ابتدا برای عرضه کل 7500 دستگاه NFT در نظر گرفته شده بود، در 25 ژانویه پس از شکایت برخی از کاربران از قیمت بالای چاپ و عدم وجود مزیت برای دارندگان NFT، به طور ناگهانی فرآیند چاپ را متوقف کرد. عرضه از آن زمان به 2363 کاهش یافته است. NFTها در ابتدا دارای قیمت منتاژ 0.911 ETH بودند – با اشاره به مجموعه NFT “911” با همین نام – اما بسیاری از کاربران شکایت داشتند که می خواستند به جای آن قیمت به 0.0911 ETH کاهش یابد.

یک پورشه 911 NFT. منبع: پورشه

پس از بازخورد جامعه، پورشه اعلام کرد مالک از دسترسی پشت صحنه به دنیای پورشه، ایجاد مشترک “Web3 آینده پورشه”، مجموعه ای انحصاری از کپسول های فیزیکی از سه ماهه دوم سال 2023، “پول نمی توانی-…خرید پورشه” سود می برد. تجارب» و مارس 2023 پورشه NFT که برای اولین بار در نوامبر 2022 در Art Basel Miami رونمایی شد، توسط طراح و هنرمند سه بعدی ساکن هامبورگ پاتریک ووگل و استودیوی او Alt/Shift ساخته شد. لوتز مسچکه، معاون رئیس و هیئت مالی و عضو IT پورشه نوشت. به هنگام:

این پروژه یک عنصر اضافی از استراتژی دیجیتالی شدن ما است. ما تعهد بلند مدت خود را انجام داده ایم و تیم Web3 ما این اختیار را دارد که در این بعد نیز نوآوری کند. مدیریت نوآوری در پورشه همچنین پتانسیل را در تجربه خرید، انبار ابرداده و زنجیره تامین می بیند. مسائل مربوط به خودرو و پایداری نیز در حال ارزیابی است.
نویسنده: Zhiyuan Sun

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉