در میان هیجان بیت کوین ETF، پلی مارکت به اعداد دیوانه کننده رسید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پلتفرم محبوب پیش‌بینی بازار کریپتو Polymarket اکنون به عنوان یکی از بزرگترین ذینفعان هیجان ETF بیت کوین برجسته است. بر اساس داده های Dune Analytics، به اشتراک گذاشته شده است نوشته شده توسط یکی از بنیانگذاران Polygon Sandeep Nailwal، Polymarket حجم روزانه بیش از 6 میلیون دلار را به ثبت رساند. این حجم به‌طور شگفت‌انگیزی پلتفرم پیش‌بینی را بالاتر از بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) OpenSea، بر اساس رتبه‌بندی عملکرد روزانه آن قرار داده است.

پلتفرم Polymarket به طور خاص میزبان شرط‌بندی‌های مربوط به ETF بیت‌کوین بود. یکی از شرط‌بندی‌هایی که در Polymarket برگزار شد، این بود که آیا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) محصولات بیت‌کوین ETF را قبل از 15 ژانویه تأیید می‌کند یا خیر. چراغ سبز تنظیم کننده بازار برای این محصول به دیوانگی ثبت شده در پلت فرم کمک کرد: شرط ها در همه جا حل و فصل می شدند.

اکنون، زمانی که سرمایه‌گذاران تصمیم می‌گیرند که آیا ۱۱ محصول فعلی بیت‌کوین ETF معامله شده به ۱۰ میلیارد دلار در دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) تا پایان هفته اول معامله‌شان خواهد رسید یا خیر، شرط دیگری در جریان است. بر اساس شرط‌بندی‌هایی که تاکنون انجام شده است، در مجموع 49 درصد از شرط‌بندان می‌گویند که AUM در هفته اول به 10 تا 30 میلیارد دلار می‌رسد، در حالی که 51 درصد برعکس می‌گویند.

بیت کوین ETF تنوع بازار را افزایش می دهد

یک نکته ظریف در مورد محصول ETF Spot Bitcoin ظرفیت آن برای رهبری بازاری متنوع به دلیل دخالت بسیاری از موسسات در زنجیره ارزش است.

همراه با پلتفرم‌های معاملاتی تنظیم‌شده که در آن ETF‌ها در درجه اول فهرست شده‌اند، Robinhood همچنین فهرست‌بندی بدون کمیسیون از 11 دارایی را اعلام کرد تا به سرمایه‌گذاران خرد مسیر نزدیک‌تری برای پذیرش محصولات جدید بدهد.

علاوه بر مبادلات، متولیان یکی از بزرگترین ذینفعان محصول ETF بیت کوین هستند. Coinbase Fidelity Digital و BitGo از جمله موارد اصلی لیست شده اند. در نتیجه، ETF بیت کوین عصر جدیدی را آغاز کرد که می تواند سودمندی را افزایش دهد و به طور بالقوه باعث رشد سهموی قیمت بیت کوین شود.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید