چند ضلعی بیت کوین و اتریوم را با اقدامات قابل توجهی سرکوب می کند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Polygon (MATIC) به یک نقطه عطف مهم جدید، به ویژه در مورد بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) دست یافته است. بر اساس یک آمار عملکرد ساده که توسط یکی از بنیانگذاران Polygon Mihailo Bjelic در X به اشتراک گذاشته شده است، تعداد کل آدرس های فعال در شبکه لایه 2 بیشتر از ترکیب بیت کوین و اتریوم است.

چند ضلعی بردهای کوچک را انتخاب می کند

با وجود اینکه Polygon یک طبقه دارایی منحصر به فرد را نشان می دهد، همچنان یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی است که باید مراقب آن بود. در میان کاهش قیمت ثبت شده در هفته گذشته، تعداد کل کاربران فعال Polygon 1.18 میلیون در 24 ساعت افزایش یافت. در مقایسه، کاربران فعال بیت کوین در مدت مشابه به حدود 594000 نفر رسید، در حالی که Ethereum به 365000 می رسد.

مرتبط با

این کاربران فعال بسیاری از معیارهای مثبت مختلف را برای شبکه رمزنگاری خود برجسته می کنند. برای Polygon، کوچکتر بودن پروتکل در ارزش بازار، اعتبار آن را به عنوان یک زنجیره پرکاربرد تضعیف نمی کند.

این واقعیت که شبکه Polygon علیرغم تراکنش‌ها یا فعالیت‌های زنجیره‌ای عظیم خود به خوبی کار می‌کند، نشان می‌دهد که تلاش‌های تیم Polygon برای مقیاس‌بندی پروتکل بی‌فایده نبوده است. این تأیید به ویژه برای Polygon ضروری است که سودآوری آدرس آن اخیراً کاهش یافته است.

پیشنهاد انیمیشن چند ضلعی

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، در زمان نگارش این مقاله، 90.62 درصد از آدرس‌های Polygon گم شده‌اند. در شرایط عددی واقعی، این به 627350 آدرس جواب می دهد.

بر این اساس، دارندگان MATIC نیاز فوری به بازیابی دارند و هر پایه اکوسیستمی مثبت به محرک مورد نیاز کمک می کند. MATIC در حال حاضر به برخی از این اصول کلیدی پاسخ می دهد زیرا قیمت آن به یک محیط صعودی بازگشته است.

مرتبط با

Polygon در معیارهای شبکه کلیدی از اتریوم بهتر عمل می کند

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، سکه در 24 ساعت گذشته 4.63 درصد افزایش یافته و در 0.5046 دلار تغییر کرده است. پس از سقوط بیش از 9 درصدی در هفت روز گذشته، این بهبود ثابت می کند که ممکن است هفته روشن تری در پیش باشد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید