Polygon (MATIC) با افزایش مثبت 1.615٪ در آدرس های بازی افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

راه حل مقیاس‌پذیری اتریوم Polygon (MATIC) با افزایش خیره‌کننده 1615 درصدی، افزایش قابل‌توجهی در آدرس‌های بازی تجربه کرد. این افزایش قابل توجه نشان دهنده علاقه و خوش بینی فزاینده در مورد نقش Polygon در صنعت بازی است.

بر اساس گزارش “وضعیت Polygon Q1 2024” که اخیرا توسط شرکت تحلیل زنجیره ای Messari منتشر شده است، فعالیت بازی های Polygon در سه ماهه اول سال 2024 افزایش یافته است. آدرس‌های بازی روزانه با افزایش 1615 درصدی در سه ماهه به 207000 رسید و تراکنش‌های بازی روزانه با 469 درصد افزایش به 734000 در همان دوره زمانی رسید. افزایش فعالیت تا حد زیادی به دلیل بازی MATR1X FIRE MATR1X بود.

چندین پیشرفت اکوسیستم بازی Polygon را نیز تقویت کرده اند: Immutable صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری بازی های اجتناب ناپذیر را با مشارکت King River Capital و Polygon Labs با تمرکز بر اکوسیستم بازی Web3 راه اندازی کرد. علاوه بر این، Square Enix با برندهای Animoca همکاری کرده است تا بازی NFT Symbiogenic خود را در سطح جهانی گسترش دهد.

مرتبط با

سایر معیارهای کلیدی نیز رشد Polygon POS را برجسته می‌کنند: ارزش بازار استیبل کوین Polygon با 19 درصد افزایش در سه ماهه به 1.5 میلیارد دلار، با USDT که ارزش بازار استیبل کوین را با 792 میلیون دلار پیشتاز است.

خارج از بازی، آدرس‌های فعال روزانه DeFi با 67 درصد افزایش در سه ماهه به 50000 رسید. NFT و Social شاهد افزایش فعالیت بوده اند، البته در مقادیر بسیار کمتر از بازی و DeFi.

Polygon در حال حاضر دستخوش پیشرفت‌های مهمی است که بر خوش‌بینی پیرامون بلاک چین افزوده است. Polygon Labs، یک شرکت نرم افزاری مبتنی بر دانش صفر (ToM) در حال ساخت شبکه ای از بلاک چین های انبوه به نام AggLayer است که توسط اتریوم ایمن شده است. AggLayer به عنوان زیرساخت عمومی، جمع‌آوری پایگاه‌های کاربر و نقدینگی برای هر زنجیره مرتبط عمل می‌کند و در عین حال از اتریوم به عنوان یک لایه پرداخت نیز استفاده می‌کند.

MATIC به عنوان بخشی از ارتقاء Polygon 2.0 با POL جایگزین خواهد شد. POL به مالکان اجازه می دهد تا با استفاده از یک پروتکل اشتراک گذاری مجدد بومی، در امنیت شبکه در پروتکل های متعدد در اکوسیستم Polygon سهیم باشند و مشوق هایی برای خدمات مختلف کسب کنند. این خدمات از تأیید تراکنش های ساده تا فعالیت های پیچیده تر مانند تولید شواهد اعتبار ToM را شامل می شود.

در زمان نگارش این مقاله، MATIC، ارز دیجیتال بومی بلاک چین Polygon، 0.696 دلار معامله می شد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید