انتشارات پولیگون (MATIC) سودآوری ارقام تکان دهنده


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

چند ضلعی (MATIC) با روندهای داده های زنجیره ای در تضاد است، به خصوص که به سودآوری آدرس های آن مربوط می شود. بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock (ITB)، تنها 5.63 درصد از آدرس‌های Polygon در پول، پول یا در سررسید هستند.

مبانی چند ضلعی و روند قیمت نامناسب

Polygon یک راه حل لایه 2 منحصر به فرد بر اساس اتریوم است. اما منحصر به فرد بودن آن اخیراً به افزایش قیمت ترجمه نشده است.

مرتبط با

داده های ITB نشان می دهد که هیچ آدرسی در شبکه Polygon مستقیماً سودآور نیست. این داده ها همچنین نشان می دهد که تا زمان انتشار این خبر، 3651 نفر «به دنبال پول» بودند. در حال حاضر، در مجموع 612.58 هزار آدرس، یعنی 94.37 درصد، “بی پول” یا زیانده هستند.

جدول سودآوری آدرس چند ضلعی. منبع: IntoTheBlock

با توجه به پذیرش گسترده فناوری های چند ضلعی، این روند بسیار نگران کننده است. یکی از آن‌ها، Polygon CDK، زنجیره‌های جدید مختلف مانند محورهای L2 را قدرت می‌دهد و خدمات خود را به توسعه‌دهندگانی که می‌خواهند زنجیره‌های مرتبط یا جایگزین ایجاد کنند، گسترش می‌دهد.

تاکنون CDK Polygon اکنون توسط Flipkart، OKX و دیگر مبتکرانی که به دنبال ایجاد تفاوت در Web3.0 هستند، استفاده می‌شود. علاوه بر CDK، Polygon zkEVM فناوری دیگری است که قابلیت های پیشرفته Polygon را نشان می دهد.

با این حال، در میان نوآوری ها، MATIC در 24 ساعت تا 4.9٪ کاهش یافت و به 0.5516 دلار رسید. طی ماه گذشته، این توکن 24.34 درصد کاهش یافته است که کاهش سودآوری آدرس اکوسیستم مربوطه را تسریع کرده است.

تعصب L2 رایج

در حالی که اکثر آلت کوین ها از بیت کوین در مورد معیارهای زنجیره ای تقلید می کنند، به نظر می رسد اکوسیستم لایه ۲ اتریوم به طور کلی از این روند خارج شده است.

مرتبط با

در حالی که Polygon زیان های زیادی را در آدرس ثبت کرد، سودآوری آدرس بیت کوین علیرغم فروش اخیر در 86.81٪ ثابت ماند.

یک تسلی برای Polygon این است که دیگر پروتکل های سطح بالاتر L2 مانند Arbitrum (ARB) حمله آدرس مشابهی را ثبت کرده اند. بر اساس داده های ITB، علیرغم استقبال گسترده از اکوسیستم و محصول، بیش از 97 درصد آدرس ها از دست رفته اند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید