اگر این اتفاق بیفتد، چند ضلعی (MATIC) می تواند تا 1 دلار افزایش یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Polygon (MATIC) در رادار تحلیلگر برجسته بازار علی مارتینز است. پیش بینی کرد یک روند صعودی بالقوه برای آلتکوین. همانطور که تحلیلگر در برنامه X اشاره کرد، MATIC قدرت آن را دارد که در کوتاه مدت به 1 دلار برسد.

نشانگرهای فنی چند ضلعی

به گفته مارتینز، اندیکاتور TD Sequential در نمودار روزانه Polygon-USD نشان دهنده سفارش خرید است. این نشان‌دهنده تغییر روند قریب‌الوقوع است زیرا ارز دیجیتال به دلیل بیش از یک هفته فروش ثبت شده توسط توکن، در معرض کاهش شدید قرار گرفته است.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت MATIC روی 0.8675 دلار تعیین شده است که در 24 ساعت گذشته 3.57 درصد کاهش داشته است. روند نزولی Polygon در نمودار ادامه دارد و در دوره هفت روزه بعدی نیز تمدید شده است. به دنبال تثبیت صعودی خفیف که MATIC از 31 مارس تا 1 آوریل به ثبت رساند، کاهش شدیدی را از بالاترین سطح هفتگی 1005 دلار به پایین ترین سطحی که در حال حاضر در آن معامله می شود، ثبت کرد.

بر اساس پیش‌بینی مارتینز، اگر MATIC تلاش کند بالای قیمت 0.87 دلار باقی بماند، گاوها می‌توانند به اندازه‌ای حرکت کنند که آن را به بالای مقاومت 1 دلار برسانند.

آیا چند ضلعی می تواند روند را کاهش دهد؟

Polygon یکی از زنجیره های Ethereum L2 غالب در بازار امروز است. این پروتکل علاوه بر اینکه بزرگترین پروتکل از نظر ارزش بازار است، به عنوان یکی از پیشرفته ترین L2 ها در شبکه اصلی اتریوم نیز به رسمیت شناخته شده است.

Polygon که به دلیل همکاری با سایر شرکت های بلاک چین شناخته شده است، دارای یک اکوسیستم بسیار غنی است که به افزایش تقاضا برای MATIC کمک کرده است. این روند به اندازه کافی قوی است تا به MATIC کمک کند تا از روند نزولی در بازار گسترده تر خارج شود.

ارتقای احتمالی MATIC به POL نیز یکی دیگر از موارد اساسی مثبت است که پتانسیل کمک به افزایش قیمت توکن در بلندمدت را دارد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید