چند ضلعی (MATIC) با شروع مهاجرت بومی USDC به نقطه عطف اصلی می رسد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

راه حل مقیاس پذیری اتریوم چند ضلعی این یک نقطه عطف مهم است زیرا مرحله اول مهاجرت USDC بومی در Polygon PoS در حال حاضر در حال انجام است. USDC بومی به معنای استخراج و بازخرید مستقیم از Polygon PoS است. این نوید بهره وری سرمایه بهتر و تجربه کاربری بهتر را می دهد.

در یک ابتکار جدید در سراسر اکوسیستم برای Polygon، پروتکل‌های DeFi، پل‌ها و بازارهای NFT به تشویق کاربران برای حذف تدریجی نسخه پل‌شده USDC و جایگزینی آن با نسخه کاملاً بومی کمک می‌کنند. USDC پل شده از اتریوم در Polygon PoS – به نام USDC.e – یک نسخه پیچیده از توکن بومی اتریوم است.

USDC بومی در Polygon PoS یک ارتقاء بزرگ نسبت به نسخه پل شده است که به کاربران قابلیت های بیشتر و تجربه بهتری ارائه می دهد.

USDC بومی را می توان مستقیماً در Polygon PoS برش داد و از آن استفاده کرد، کاملاً رزرو شده است، همیشه با قیمت 1:1 USD در دسترس است و توسط Circle Account و API های آن پشتیبانی می شود.

USDC بومی در Polygon PoS اکنون به کاربران اجازه می‌دهد تا مستقیماً از طریق Polygon PoS به USDC دسترسی داشته باشند، فرآیند را ساده‌تر کرده و ارزش بیشتری را اضافه می‌کند.

USDC بومی برای اولین بار در اکتبر گذشته در پاسخ به بازخورد و تقاضای جامعه در Polygon PoS فعال شد. اما انتقال هنوز کامل نشده است. انتقال کامل به تجربه کاربری بهتر و پذیرش گسترده‌تر شبکه PoS Polygon امکان‌پذیر خواهد بود.

Polygon ارتقاهای جدیدی دریافت می کند

در اوایل ماه مارس، ارتقاء Elderberry در Polygon zkEVM فعال شد و بهینه‌سازی‌های قابل‌توجهی را برای ROM به ارمغان آورد که باعث کاهش خطاهای خاموش متر در شبکه و همچنین برخی اصلاحات اضافی برای ارتقاء اخیر Etrog می‌شود.

ارتقای Dencun، که شامل شش EIP مربوط به منطق اجرای اتریوم است، در 14 مارس در شبکه اصلی اتریوم به‌طور مستقیم منتشر شد.

Polygon از ارتقای Dencun سود می برد زیرا پروور نوع 1 zkEVM تمام منطق اجرای اتریوم را حفظ می کند. همه ویژگی‌های ارتقاء Dencun برای پروور Type 1 zkEVM در حال توسعه هستند.

از پنج EIP دیگر مرتبط با منطق اجرا، پروور نوع 1 zkEVM از چهار EIP-2537 پشتیبانی می کند. EIP-2537 تعهدات KZG را تأیید می کند و در حال حاضر مقادیر به عنوان ورودی عمومی دریافت می شوند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید