نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که استراتژی نظامی الیزابت وارن علیه رمزارزها ممکن است کارساز نباشد


الیزابت وارن از منتقدان قدیمی ارزهای دیجیتال است و به نظر می رسد که با شروع رقابت های انتخاباتی خود، این موضوع را مورد توجه قرار داده است.

سناتور ایالات متحده، الیزابت وارن از ماساچوست، برنامه «ضد رمزنگاری» خود را به یکی از مهم ترین بخش های کمپین انتخاباتی مجدد خود تبدیل می کند، علی رغم نظرسنجی ها که نشان می دهد اکثر آمریکایی ها فکر می کنند ارزهای دیجیتال یک نوآوری مهم برای آینده هستند.

وارن در توییتی در 30 مارس ادعا کرد که در تلاش است تا «دولت را در کنار خانواده‌های کارگر قرار دهد» و به طور برجسته عنوانی را در پولیتیکو نقل کرد که در آن نوشته شده بود: «الیزابت وارن در حال ساختن یک ارتش ضد رمزنگاری است».

«ارتش طرفدار رمزارزها» در توییتر به سرزنش سناتور رفت. دفتر سکه محبوب YouTuber تمسخر «تصور کنید اگر فکر می‌کردید ساختن «ارتش ضد رمزنگاری» رای شما را به دست می‌آورد؟ در حالی که مدافع کریپتو لرد تی جی پیشنهادی او گفت که این موضع “نوآوری را از دریا دور می کند”.

در حالی که سناتور بدون شک به نظرسنجی خصوصی خود در مورد این موضوعات دسترسی دارد، نظرسنجی های اخیر که توسط صنعت سفارش داده شده است نشان می دهد که این موضع در میان اکثریت مردم رای به دست نخواهد آورد.

در نظرسنجی 24 فوریه که توسط صرافی رمزارز Coinbase انجام شد، 76٪ از نمونه های نماینده معتقد بودند که “ارز دیجیتال و بلاک چین آینده است.”

نظرات مشابهی در یک نظرسنجی که توسط شرکت مدیریت دارایی دیجیتال Grayscale Investments در نوامبر 2022 انجام شد، به اشتراک گذاشته شد، با پاسخ‌هایی که جالب توجه است که 59٪ از دموکرات‌ها ارزهای دیجیتال را آینده امور مالی می‌دانند. این بیش از 51 درصد از جمهوری خواهان همین را می گویند.

دموکرات ها و جمهوری خواهان در مورد ارزهای دیجیتال به عنوان آینده امور مالی. منبع: Grayscale

با این حال، به نفع وارن، بحران‌های سال 2022 مانند فروپاشی BlockFi، FTX و Terra Luna فشار زیادی بر احساسات ارزهای دیجیتال در میان مردم وارد کرده است، با نظرسنجی اخیر Morning Consult که نشان می‌دهد اعتماد به ارزهای دیجیتال در طول زمان کاهش یافته است. سال

عبارت «الیزابت وارن در حال ساختن یک ارتش ضد رمزنگاری است» برای اولین بار در مقاله ای در فوریه منتشر شد. ”

مرتبط با: الیزابت وارن به سنا فشار می آورد تا کیف پول رمزنگاری شما را ممنوع کند

به نظر می رسد سناتور این عبارت را دوست داشته باشد، زیرا این عبارت به طور برجسته در مبارزات انتخاباتی مجدد او به چشم می خورد.

وارن مدت‌هاست که منتقد سرسخت کریپتو بوده است و حتی در ستونی در وال استریت ژورنال مدت کوتاهی پس از فروپاشی صرافی کریپتو FTX پیشنهاد کرد که این امر اقتصاد را ویران خواهد کرد.

در 14 فوریه، وارن اعلام کرد که شامل امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAOs)، و همچنین کیف پول‌های غیر میزبان، استخراج‌کنندگان و اعتباردهندگان برای اجرای سیاست‌های AML می‌شود.

Web3 Player: ترکش الهام‌بخش در GDC، رویکرد گرم بلوک‌های Undead، سفر دوم
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *