Polkadot restates its case that DOT has ‘morphed’ away from security status

پولکادوت این ادعا را تکرار می کند که DOT ​​از وضعیت امنیتی “تغییر” یافته است


بنیاد Web3 به دنیا یادآوری کرد که از نظر خودش با الزامات SEC مطابقت دارد و DOT دیگر نباید یک امنیت در نظر گرفته شود.

بنیاد Web3 که از پروتکل Polkadot پشتیبانی می کند، یک بار دیگر استدلال خود را ارائه کرد که نشانه اصلی DOT (DOT) یک امنیت نیست. این بنیاد در یک موضوع توییتری بر تلاش‌های خود برای پیروی از قوانین اوراق بهادار ایالات متحده و دستورالعمل‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد دارایی‌های دیجیتال تأکید کرد و توضیح داد که DOT ​​با موفقیت «تبدیل» شده است و یک نرم‌افزار است، نه یک امنیت.

بنیاد Web3 در ماه دسامبر گزیده‌ای از فضای توییتر را بازنشر کرد که در آن آنجلا دالتون، که به عنوان مشاور بنیاد شناخته می‌شود، توضیح داد که چگونه نمایندگان دعوت SEC را برای “بیا و صحبت کردن با ما” پذیرفتند. این بنیاد بعداً ادعا کرد:

“بنیاد اطمینان حاصل کرد که کل دیدگاه SEC در مورد تبدیل توکن مورد توجه قرار گرفته است. […] علاوه بر انجام اقداماتی برای مدیریت توزیع توکن DOT، هیچ کس درصد زیادی از شبکه را در اختیار ندارد و خرید از VCهایی را که فقط به اهداف سرمایه گذاری و ترویج فناوری و نه توکن علاقه دارند، رد می کند.

بنیاد به این نتیجه رسید: “بنیاد مطمئن است که DOT ​​در حال تغییر شکل است و نه اوراق بهادار. این یک نرم افزار است.” -بنیانگذار آن توسط شریک Gavin Wood تاسیس شد و وایت پیپر Polkadot را در سال 2016 منتشر کرد. طبق یک پست Medium، در دسامبر 2021 هنگامی که پاراچین ها را راه اندازی کرد منتشر خواهد شد.

این بنیاد در این پست می گوید: «تجربه ما مثبت بوده است. کمیسیون SEC از جلسات با بنیاد Web3 استقبال کرده و روح ارتباط و گفتگوی باز ایجاد شده است.

مرتبط: در مورد پولکادوت، توضیح داده شد

بنیاد Web3 اولین بار در ماه نوامبر DOT را غیرامنیتی اعلام کرد. به نظر می رسد که سمت وی ​​تاییدیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار را دریافت نکرده است. استدلال این بنیاد منعکس کننده نکات کلیدی در دعوای SEC علیه ریپل است. “Morphing” مفهومی است که توسط ویلیام هینمن، مقام سابق SEC در سخنرانی در اجلاس یاهو فاینانس همه بازارها در ژوئن 2018 ارائه شد.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉