Polkadot جامعه خود را تشویق می کند تا از طریق “پاداش ضد تقلب” با کلاهبرداری مبارزه کند.


پولکادوت گفت که به طور مداوم به اعضای جامعه با پاداش هایی که در USDC پرداخت می شود، پاداش می دهد.

Polkadot، پروتکلی که بلاک چین ها را به هم متصل می کند، آخرین ابتکار خود را برای کمک به اکوسیستم خود در مبارزه با کلاهبرداری اعلام کرده است.

به گفته این شرکت، تکیه بر افراد آگاه به ایمنی در جامعه خود برای مبارزه با تقلب، روشی موثر برای محافظت از اکوسیستم آن ثابت شده است. برای تشویق اعضای جامعه خود به ادامه انجام کار، پولکادوت به طور مداوم به آنها پاداش هایی را که در USDC پرداخت می شود، پاداش می دهد.

پولکادوت به اشتراک گذاشت که جایزه او در حال حاضر توسط متصدیان عمومی، متشکل از سه عضو انجمن و دو نفر از بخش ضد کلاهبرداری W3F مدیریت می شود. اما در دراز مدت، پولکادوت امیدوار است که جایزه در نهایت تنها توسط جامعه مدیریت شود.

به عنوان بخشی از ابتکار عمل ضد کلاهبرداری تحت رهبری جامعه، اعضای انجمن وظیفه پیدا کردن و حذف سایت های کلاهبرداری، پروفایل های جعلی رسانه های اجتماعی، و برنامه های فیشینگ، و همچنین محافظت از سرورهای Discord را در برابر حملات دارند. علاوه بر این، انجمن مطالب آموزشی برای کاربران و همچنین داشبورد ضد کلاهبرداری ایجاد خواهد کرد که به عنوان یک مرکز مرکزی برای تمام فعالیت های ضد تقلب در اکوسیستم خود عمل می کند.

به طور کلی، این ابتکار اعضای شرکت‌کننده را تشویق می‌کند تا ایده‌هایی برای گسترش فعالیت‌های ضد تقلب به سایر حوزه‌ها ارائه دهند. بنیاد Web3 و Parity تلاش‌های ضد تقلب را غیرمتمرکز کردند و تصمیم‌گیری را به جامعه منتقل کردند.

مطالب مرتبط: گاوین وود، یکی از بنیانگذاران Polkadot، از سمت مدیرعاملی Parity کناره گیری کرد.

به نظر می رسد پولکادوت در حال انجام اقدامات لازم برای رشد و تقویت اکوسیستم خود است. در 17 اکتبر، کوین تلگراف گزارش داد که Polkadot در فعالیت های توسعه به بالاترین حد خود رسیده است. توسعه دهندگان پروژه گزارش دادند که در حال حاضر 66 بلاک چین در شبکه راه اندازی Polkadot و پاراچین کوساما فعال هستند.

از زمان آغاز به کار، بیش از 140000 پیام در سراسر زنجیره از طریق 135 کانال پیام رد و بدل شده است. خزانه‌های پولکادوت و کوساما با هم 9.6 میلیون DOT و 346،700 KSM (مجموع 72.8 میلیون دلار) را به طور تجمعی پرداخت کردند تا هزینه‌های پیشنهادی خود را در اکوسیستم تأمین کنند.


نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید