Polkadot (DOT) با به‌روزرسانی غیرمنتظره تغییر نام تجاری، جامعه را غافلگیر می‌کند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Polkadot (DOT) بار دیگر با انتشار پستی در مورد تغییر نام خود، جامعه ارزهای دیجیتال را تحریک کرده است. حساب رسمی X شبکه پولکادوت ناگهان اعلام کرد که با اجازه انجمن نام خود را به “KOLKADOT” تغییر خواهد داد.

جوک هایی که خیلی دیوانه کننده شدند

تغییر نام در اکوسیستم ارز دیجیتال رایج است. اما واکنش های شاد پس از پست پولکادوت نشان می دهد که این فقط یک ترفند برای سرگرم کردن جامعه است.

Polkadot اخیراً به دلایل اشتباه در اخبار بوده است، که ممکن است تمایل آن را برای پراکنده کردن تنش ها در جامعه خود با چنین ادعاهای تکان دهنده ای توضیح دهد. از میان چالش‌های متعددی که این پروتکل با آن مواجه است، دو مورد برجسته هستند و بر اساس درمان سمی توسعه‌دهندگان اصلی در اکوسیستم است.

مرتبط با

طبق ادعای گاوین وود، بنیانگذار شبکه Manta، یکی از بزرگترین برنامه های کاربردی پولکادوت، بنیانگذار پولکادوت پروتکل را نمی شناسد، از نظر ارزش کل قفل شده غیر DOT (TVL) دومین کشور بزرگ محسوب می شود.

جدا از این، پولکادوت به دلیل بودجه تبلیغاتی یا بازاریابی مورد انتقاد قرار گرفته است. منتقدان ادعا می‌کنند که با وجود صرف میلیون‌ها دلار برای تبلیغ برند، Polkadot در مقایسه با سایر پروژه‌های رقیب با بودجه تبلیغاتی محدود، باز هم دید محدودی دارد.

نفوذ پولکادوت همچنان قوی است

Polkadot ممکن است از نظر روابط اجتماعی دارای اشکالاتی باشد، اما این پروتکل یکی از مبتکرانه ترین پروتکل ها در دنیای در حال تکامل وب 3 امروزی است.

به عنوان یک حرکت به سمت یک اکوسیستم روشن تر، شبکه Polkadot به برنامه هایی برای جایگزینی سیستم حراج نمادین برای پاراچین های خود با پروتکل JAM اشاره کرده است. پروتکل JAM در اوایل سال جاری توسط وود اعلام شد و سال‌ها کار توسعه روی موتور قراردادهای هوشمند آینده‌نگر را زنده کرد.

مرتبط با

Polkadot با محصولات ورودی خود پتانسیل فوق العاده ای دارد. به طور کلی، تاثیر آن را می توان در قیمت آن احساس کرد که در حال حاضر 3.98٪ کاهش یافته است و قیمت آن را به 6.15 دلار می رساند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید