Polkadot (DOT) مهم ترین ارتقا را راه اندازی می کند، قیمت واکنش نشان می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Polkadot انتظار دارد در آینده نزدیک پروتکل Relay Chain خود را اصلاح کند. اما قبل از اینکه این اتفاق بیفتد، یک ارتقاء بسیار مهم انجام داد. پروتکل با نام آخرین ارتقا “پشتیبانی ناهمزمان” است، که یک رویکرد بهینه برای چگونگی تایید بلوک های Parachain توسط زنجیره رله است.

پولکادوت چگونه سود خواهد برد؟

ارتقا به Polkadot چیز جدیدی نیست، زیرا در بسیاری از رفراندوم ها به طور منظم رای داده می شود. با پشتیبانی آسنکرون، زنجیره رله در تولید بلوک 2 برابر سریعتر می شود. علاوه بر این، با افزایش 6-10 برابری در دسترس بودن فضای بلوک، اکنون 3-5 برابر بیشتر برون زا در هر بلوک می شود.

در اکوسیستم پولکادوت، پاراچین ها یا زیر بلاک چین ها در مرکز نوآوری بلاک چین قرار دارند. با آخرین به‌روزرسانی، پروتکل گفته بود که پاراچین‌ها اکنون استفاده بیشتری از فضای بلوک را نشان خواهند داد.

این به همین جا ختم نمی شود، زیرا انتظار می رود که پشتیبانی ناهمزمان 8 برابر توان عملیاتی را افزایش دهد. در حالی که این مهم است، پروتکل گفته است که می‌تواند به این مقیاس‌بندی «بدون به خطر انداختن امنیت، راه را برای پشتیبانی از برنامه‌های کاربردی Web3 در صنایعی مانند بازی و DeFi هموار کند».

Polkadot با نوآوری‌های متمرکز بر توسعه‌دهندگان، پذیرش گسترده سازمانی را در سراسر اکوسیستم خود هدایت می‌کند. این پروتکل بیان می کرد که کارایی ارائه شده توسط این آخرین به روز رسانی برای پشتیبانی از پلتفرم های مقیاس بزرگ مانند Mythical Games مهم است.

این ارتقا به توکن بومی DOT کمک کرد تا رشد خود را در هفته گذشته ادامه دهد. در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال 1.20 درصد کاهش یافته و به 7.02 دلار رسیده است. با این حال، افزایش هفتگی 11.09٪ بود.

با استفاده از Polkadot 2.0

همزمان با ارتقای پشتیبانی ناهمزمان، Polkadot گفت که این به عنوان یکی از سه پشته فناوری اصلی است که چشم انداز Polkadot 2.0 را آغاز می کند.

جامعه باید چشمان خود را به “Elastic Scaling” و “Agile Coretime” نگاه دارد که هدف آنها سود و عملکرد بیشتر برای اکوسیستم Polkadot است. همراه با پذیرش گسترده پروتکل توسط صرافی های برتر، این ارتقاء بلاک چین پولکادوت را در میان پر جنب و جوش ترین ها در صنعت نگه می دارد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید