شروع دسته پنجم آکادمی بلاک چین پولکادوت: جزئیات


فهرست

  • آکادمی بلاک چین Polkadot (PBA) پنجمین گروه دانشجویی خود را به خدمت گرفت
  • آموزش از راه دور همزمان ابزارهای آموزشی جدید را در Web3 باز می کند

هدف PBA به عنوان یک موسسه پیشرو در آموزش بلاک چین و وب 3، پرورش استعداد توسعه دهندگان، ایجاد یک جامعه جهانی و توسعه اکوسیستم پولکادوت (DOT) از انواع مختلف dApps است.

آکادمی بلاک چین Polkadot (PBA) پنجمین گروه دانشجویی خود را به خدمت گرفت

طبق بیانیه رسمی تیم پولکادوت (DOT)، واحد آموزش بلاک چین آکادمی بلاک چین (PBA) پنجمین دوره آموزشی را راه اندازی کرده است. برنامه اصلی این گروه وارد سنگاپور، بزرگترین مرکز ارزهای دیجیتال آسیا شده است.

با تکیه بر موفقیت برنامه های قبلی، گروه پنجم در سنگاپور نوید ارائه تجربه یادگیری غنی را به شرکت کنندگان می دهد. با حمایت 18 مربی با تجربه، دانش آموزان می توانند انتظار آموزش سطح بالا و راهنمایی شخصی را در طول برنامه داشته باشند.

گروه آتی تقریباً 184 ساعت سخنرانی خواهد داشت و به دانش آموزان درک عمیقی از فناوری بلاک چین به طور کلی، تمرکززدایی و ابزارهای توسعه بلاک چین Web3 و Polkadot (DOT) ارائه می دهد.

مرتبط با

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، آکادمی بلاک چین Polkadot یک مسیر آموزشی جدید توسعه دهندگان را در سه ماهه اول سال 2024 راه اندازی کرد. این به نسل بعدی کدنویس ها اجازه می دهد تا ابزارهای Polkadot (DOT) را به صورت آنلاین از مناطق مختلف در سراسر جهان بررسی کنند.

آموزش از راه دور همزمان ابزارهای آموزشی جدید را در Web3 باز می کند

پائولین کوهن وورمز، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران آکادمی بلاک چین پولکادوت، از فرصت هایی که برنامه جدید برای توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال با پیشینه های مختلف باز می کند، هیجان زده است:

آسیا یک بازار بسیار پویا برای بلاک چین و به ویژه پولکادوت است. برخی از قوی‌ترین پروژه‌ها، مشارکت‌کنندگان، توسعه‌دهندگان و بنیان‌گذاران ما در آسیا مستقر هستند. این یک منطقه کلیدی است که به طور ایده آل برای ایجاد گروه پنجم PBA برای آموزش، بذر دانش و کمک به فارغ التحصیلی موج جدیدی از استعدادها مناسب است.

به عنوان بخشی از تعهد خود به دسترسی و فراگیری، PBA در یک تجربه یادگیری از راه دور همزمان پیشگام است که به دانش آموزان از سراسر جهان اجازه می دهد در برنامه های آموزشی مشهور شرکت کنند.

تعهد آکادمی به تعالی و تعهد به تقویت همکاری و یادگیری، آن را به سنگ بنای اکوسیستم پولکادوت تبدیل کرده است.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید