دوربین بدنه پلیس بیانیه اولیه مظنون را هنگام بازرسی خودرو لو می دهد

دوربین بدنه پلیس بیانیه اولیه مظنون را هنگام بازرسی خودرو لو می دهد


یک ویدئوی ویروسی که در توییتر در حال پخش است، نشان می‌دهد که دو افسر پلیس در حال جستجوی خودروی مظنون هستند و به تکه‌هایی برخوردند که یکی حاوی عبارات اولیه بود.

در حالی که حضانت شخصی به عنوان راه نهایی برای تضمین وجوه افراد در نظر گرفته می شود، بسیاری از آنها خطرات ذخیره فیزیکی بیانیه های بذر را نمی پذیرند. جست‌وجوی پلیس ایالتی برای نوادا، شهادت یک مظنون را پس از اینکه توسط دوربین بدن شناسایی شد، عمومی کرد.

یک ویدیوی ویروسی که در توییتر پخش می شود نشان می دهد دو افسر پلیس در حال جستجوی خودروی یک مظنون و پیدا کردن تکه های کاغذ هستند. معلوم شد که مظنون با باز شدن تکه‌های کاغذ، اعتقاد قوی به خودکنترلی داشت و عبارت بذر دست‌نویس مظنون را آشکار می‌کرد، روشی محبوب برای اجتناب از سازش‌های آنلاین.

دوربین بدن پلیس ایالت نوادا که بیان بذر مظنون را ضبط می کند. منبع: توییتر

شهادت بذر مظنون اکنون به اطلاع عموم رسیده است، زیرا این حادثه توسط دوربین بدن یکی از افسران پلیس ضبط شده است.

Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس، این ویدئو را دید و به سرمایه گذاران هشدار داد که در مورد خطرات مختلف موجود در روش های مختلف ذخیره ارزهای دیجیتال اطلاعات کسب کنند. او هست فوق الذکر:

“من طرفدار انتخاب آزاد هستم. شما آزاد هستید که رمزارز خود را همانطور که می خواهید نگه دارید. اما خطرات هر روش را بیاموزید.»

این ویدئو باعث ایجاد مکالمات در مورد بهترین راه برای پنهان کردن عبارات کلیدی شد و محبوب ترین توصیه حفظ عبارت کلیدی بود. در حالی که ایده یادگیری دقیق عبارت اصلی، که ترکیبی منحصر به فرد از 12 یا 24 کلمه است، بی خطر به نظر می رسد، CZ خاطرنشان کرد که عدم ارث و فراموشی ذهن انسان دو بزرگ ترین نقص در هنگام ذخیره سازی مهم هستند. اطلاعات “در کیف پول مغز”.

مربوط: چگونه می توانید ارز دیجیتال خود را پس از سقوط FTX ایمن نگه دارید؟

دستگیری سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX به دلیل سوء استفاده از وجوه به عنوان سیگنالی برای بازنگری در استراتژی های ذخیره سازی بلندمدت ارزهای دیجیتال تلقی شد.

در حالی که یک واکنش ناگهانی برای برداشت وجوه از صرافی‌های ارزهای دیجیتال بود، مدیران عامل برای اطمینان از ایمنی سرمایه‌گذاران صرف نظر از جایی که قصد دارند ارزهای دیجیتال خود را ذخیره کنند، قدم پیش گذاشتند.

در طرف دیگر این طیف، ری یوسف، مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال Paxful، از ایده بیت کوین خود نگهدار (BTC) حمایت می کند. وی قول داد به همه سرمایه گذاران تذکر هفتگی ارسال کند تا وجوه خود را از بورس حذف کنند.

تنها مسئولیت من کمک و خدمت به شما است. [Paxful] کاربران، برای انتقال بیت کوین خود به خود نگهبانی. شما نباید پس انداز خود را در Paxful یا هر صرافی نگه دارید، بلکه فقط تا زمانی که در اینجا معامله می کنید.
نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉