بازی به خود، NFTs و Web3: Crypto Raiders اطلاعات را با NFT Steez منتشر می کند

بازی به خود، NFTs و Web3: Crypto Raiders اطلاعات را با NFT Steez منتشر می کند


NFT Steez با Crypto Raiders در مورد وضعیت بازی های بلاک چین و نحوه اولویت دادن به سرگرمی بر “مالی سازی” در مورد مدل های NFT و P2E چت می کند.

بازی‌های بلاک چین و مدل برد-پلی در سال 2021 بسیار محبوب بودند، اما با گذشت زمان، این مدل کاهش یافت، زیرا چند نکته عجیب و غریب ظاهر شد و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و بازار ارزهای دیجیتال با سرعت کمی مواجه شدند.

به جرات می توان گفت که این صنعت در حال «نزول است، اما نه سقوط» است، و کاملاً ممکن است که بازی های بلاک چین با افزایش سرعت بازار گسترده تر، شاهد افزایش دیگری به سبک سال 2021 باشند.

در آخرین قسمت از NFT Steez، پادکست هفتگی Cointelegraph که توسط Alyssa Exposito و Ray Salmond میزبانی شد، بنیانگذاران Crypto Raiders برای بحث در مورد وضعیت بازی‌های بلاک چین و آینده پروژه‌های مبتنی بر برد-برد ملاقات کردند.

به گفته بنیانگذاران، Crypto Raiders یک خزنده سیاهچال مبتنی بر NFT است، و در این بخش هر یک توافق دارند که چشم انداز فعلی بازی های بلاک چین باید ابتدا روی پایداری و “سرگرمی” تمرکز کند.

آیا مدل play and win می تواند در بازی های Web3 کار کند؟

در طول مصاحبه، نیک کروپنر، موسس، در مورد پذیرش «مدل‌های ترکیبی» برای بازی‌های بازی و برد صحبت کرد و کروپنر خاطرنشان کرد که احساسات کنونی بیشتر به این دلیل است که ماهیت افراد «کوتاه‌مدت واکنش‌پذیر» است و آنها به سرعت باور می‌کنند. گفت باید اخراج شوند.

اما کروپنر استدلال می کند که در حالی که تمایل طبیعی به فرض بدترین ها وجود دارد، در واقعیت «بدترین [P2E] این مدل نیاز به اصلاح و تلاش های متعدد دارد تا واقعا کار کند.»

در واقع، تیم Crypto Raiders در حال بررسی و برشمردن احتمالات مدل‌های ترکیبی و نحوه عملکرد آن به عنوان یک تعامل بازی در داخل و خارج از بلاک چین است.

کروپنر گفت که ذکر این نکته مهم است:

“جایی که [player] درآمد از کجا می آید؟

این احساس از مدل‌های موجود بازی و برد ناشی می‌شود که اغلب بازده خود را از بازیکنان جدید می‌گیرند، بنابراین اغلب به عنوان یک پونزی دیده یا به تصویر کشیده می‌شود.

طبق گفته Kreupner، یک مدل هیبریدی هم به صورت پرداخت برای بازی (P2P) و هم به صورت رایگان (F2P) ظاهر می شود. در این مدل ترکیبی، بازیکنان جدید به راحتی می توانند به صورت رایگان از بازی لذت ببرند، اما برای پیشرفت به منابع یا دارایی های درون بازی جمع آوری شده توسط بازیکنان P2P در این مورد نیاز دارند.

مطالب مرتبط: Crypto Raiders توضیح می دهد که چگونه بازی های بلاک چین کاربران جدیدی را به وب 3 جذب می کند

سرگرمی بیش از «مالی‌سازی» راهی برای پذیرش انبوه است

وقتی از Crypto Raiders درباره سرگرمی‌ها و نگرانی‌های کسب درآمد پرسیده شد، متوجه شدند که گیمرهای سنتی و وب 3 هر کدام نگران این هستند که مکانیک‌های بازی کسب درآمد می‌توانند سرگرمی‌های آن‌ها را خدشه‌دار کنند.

به عنوان یک راه حل، Crypto Raiders ترجیح می دهد “بازی برای داشتن” را به جای “بازی برای برنده شدن” به عنوان راهی برای بردن ارزشی که بازیکنان نسبت به بازی های AAA دریافت می کنند. در حالی که بسیاری از بازیکنان تمایل خود را برای داشتن مالکیت و استقلال بیشتر در هنگام بازی ابراز می کنند، Kreupner خاطرنشان می کند که تعجب آور نیست که بازیکنان در مورد بازیکنان Web3 فکر منفی می کنند.

کروپنر می‌گوید: «گیمرها واقعاً در برابر تراکنش‌های خرد یک گام به عقب برمی‌دارند»، بنابراین در مورد بازی‌های NFT واکنش منفی انتظار می‌رود، اما جالب اینجاست که بسیاری از گیمرها دوست داشتند این فرصت را داشته باشند که «در حالی که از انجام آن پول در می‌آورند».

در حالی که به نظر می رسد گیمرهای سنتی بازی های وب 3 را دوست ندارند، دیوید تیتارنکو بر اهمیت دسترسی به بازی در هنگام پذیرش تاکید کرد. از نظر درگیری و موفقیت یک بازی Web3، Titarenco روند ایده خود را به صورت زیر ارائه کرد:

“مادبزرگت را در غرب میانه پیدا کن تا با او بازی کنی.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد چت با Crypto Raiders، حتماً قسمت کامل را گوش کنید. NFT Steez در صفحه جدید پادکست Cointelegraph یا در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان شده در این پادکست به تنهایی متعلق به مشارکت‌کنندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Alyssa Exposito

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉