PlanB پیش بینی قیمت افسانه ای پایان سال بیت کوین (BTC) خود را منتشر کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

PlanB، یک تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال و خالق مدل سهام به جریان (S2F) پیش بینی های پایان سال خود را برای قیمت بیت کوین (BTC) اعلام کرد. پیش بینی این تحلیلگر پنج سال از سال 2024 تا 2028 را پوشش می دهد.

پیش بینی قیمت بیت کوین پایان سال PlanB

PlanB گفت: «بهترین حدس من برای سناریوی بیت کوین 2024-2028: 2024 (EOY): 0.15 میلیون دلار، 2025: 0.8 میلیون دلار، 2026: 0.4 میلیون دلار، 2027: 0.3 میلیون دلار، 2028: 0 «4 میلیون دلار». این تحلیلگر از مدل S2F برای مقایسه روند بیت کوین با چرخه های قبلی استفاده کرد و تأکید کرد که کاملاً با مدل قانون قدرت S2F^3 مطابقت دارد.

مرتبط با

بر اساس نمودار تحلیلگر، پیش بینی می شود بیت کوین تا پایان سال جاری به 150 هزار دلار و در سال 2025 به 800 هزار دلار برسد. رسیدن بیت کوین به 800000 دلار در سال آینده نشان دهنده افزایش بیش از 10 برابری قیمت فعلی آن است. PlanB اذعان کرد که این پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین غیرواقعی به نظر می‌رسد، اما ادعا کرد که 800K با مدل داده‌های تاریخی بهینه، بالاترین R2 مطابقت دارد.

با این حال، PlanB هک ها، کلاهبرداری ها، پیش فرض ها، فورک ها و سرکوب ها را به عنوان خطراتی که می تواند بر این پیش بینی صعودی برای بیت کوین تأثیر بگذارد برجسته کرد. Jeroen Blokland، بنیانگذار صندوق چند دارایی هوشمند بلوکلند، گفت که ارزش 0.8 میلیون دلاری بیت کوین به معنای ارزش بازار نزدیک به زیر است.

آیا پیش بینی PlanB محقق خواهد شد؟

اینکه آیا پیش‌بینی صعودی قیمت بیت کوین توسط PlanB به درستی ثابت می‌شود، توسط چندین عامل تعیین می‌شود. اول، احساسات سرمایه گذاران نسبت به دارایی دیجیتال پیشرو حرکت قیمت آتی آن را تعیین می کند. افزایش قیمت معمولا به دنبال احساسات مثبت در بازار است.

مرتبط با

همانطور که در گزارش قبلی U.Today توضیح داده شد، PlanB می گوید بیت کوین همچنان شاهد انباشت سرمایه گذاران در سال های 2024-2025 خواهد بود. اگر این قیاس ادامه یابد، ممکن است پیش‌بینی بیت‌کوین تحلیلگر به حقیقت بپیوندد.

عامل مهم دیگری که می تواند قیمت بیت کوین را بالاتر ببرد، پذیرش فزاینده توسط بازیگران نهادی از طریق محصولات بیت کوین ETF نقطه ای است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید