فینیکس قرارداد 380 میلیون دلاری با WhatsMiner برای استخراج بیت کوین سبز امضا کرد


گروه Phoenix در حال خرید بیش از 136 میلیون دلار تجهیزات ماینینگ هیدروکولینگ از WhatsMiner است و امکان خرید 246 میلیون دلار اضافی را نیز دارد.

شرکت امارات متحده عربی Phoenix Group خرید تجهیزات سخت افزاری جدید از WhatsMiner را با هدف گسترش مجموعه برج های خنک کننده آبی خود اعلام کرده است. طبق اعلامیه ای که در 7 دسامبر منتشر شد، معامله 380 میلیون دلاری بزرگترین سفارش WhatsMiner در دو سال گذشته است.

به عنوان بخشی از این قرارداد، فینیکس 136 میلیون دلار تجهیزات ماینینگ دریافت کرد و گزینه هایی برای 246 میلیون دلار اضافی دریافت کرد. بر اساس وب سایت این شرکت، خط تجهیزات خنک کننده واتس ماینر در سال 2022 راه اندازی شد و قیمت فعلی آن از 1008 تا 2484 دلار متغیر است.

تجهیزات خنک کننده آبی WhatsMiner از سیستم آب حلقه بسته استفاده می کند که حجم و کیفیت آب داخل لوله ها را حفظ می کند. به گفته این شرکت، از آنجایی که آب رسانای گرمایی موثرتری نسبت به هوا یا روغن است، این سیستم انتقال حرارت کارآمدتری را ارائه می دهد. این شرکت ادعا می کند که از مزایای این سیستم می توان به کاهش هزینه های عملیاتی و به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی اشاره کرد.

ادامه مطلب


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید