مدیر عامل کیف پول فانتوم توضیح می دهد که چرا کیف پول ها برای چند زنجیره ای بودن باید حرکت کنند


براندون میلمن، مدیر عامل Phantom Wallet، استدلال می‌کند که ایردراپ‌ها ممکن است ارزش اغراق را نداشته باشند و کیف‌پول‌های دفاع شخصی با مقررات از بین نمی‌روند.

کیف پول ها به دلیل نقش کلیدی در پذیرش، همیشه موضوع داغ در صنعت ارزهای دیجیتال بوده اند. همانطور که دنیای ارزهای دیجیتال تکامل می یابد و وارد فاز چند زنجیره ای می شود، کیف پول ها ممکن است نیاز به عملکرد متفاوت داشته باشند. در قسمت 16 عجله آن رابراندون میلمن، مدیر عامل Phantom Wallet، به Elisha Owusu Akyaw پیوست تا در مورد چگونگی انطباق کیف پول ها با ماهیت چند زنجیره ای فضای ارزهای دیجیتال بحث کند. میلمن همچنین نظرات خود را در مورد airdrops برای برنامه های کیف پول، مقررات، و معنای محیط چند زنجیره ای برای پذیرش به اشتراک می گذارد.

میلمن قبل از فانتوم تجربه ساخت ابزارهای غیرمتمرکز را داشت. او به ایجاد Matcha.xyz، یک ادغام کننده تبادل غیرمتمرکز در اتریوم و API های 0x کمک کرد که تجمیع کننده های دیگر را تامین می کند. به گفته وی، نقش مهمی که کیف پول ها در جذب کاربران ایفا می کنند همان چیزی است که او را به ایجاد یک اپلیکیشن کیف پول کشاند.

Phantom کار خود را به عنوان یک کیف پول فقط سولانا آغاز کرد، زیرا تیم به مسیر رشد آن اعتقاد دارد زیرا “مواد لازم برای تبدیل شدن به یک اکوسیستم عظیم” را دارد. میلمن استدلال کرد که شرط بندی اشتباه نبود، زیرا شبکه شاهد رشد در سال های 2021 و 2022 بود و از فصل خرس جان سالم به در برد.

با این حال، میلمن اشاره کرد که اکوسیستم در حال تکامل است و برنامه های کیف پول باید با ماهیت چند زنجیره ای فضا سازگار شوند. مدیرعامل فانتوم تشخیص داده است که برخی از موانع فنی برای غلبه بر کیف پول‌ها وجود دارد که در ابتدا منحصر به یک زنجیره برای حمایت از شبکه‌های دیگر بودند. وی دو موضوع را برجسته کرد: روش مشتق کلید در زنجیره های مختلف متفاوت است و نیاز به ایجاد سیستمی است که چندین گره را در backend مدیریت کند.

موضوع دیگری که اخیراً در مورد کیف پول ها مطرح شده است، گمانه زنی در مورد ایردراپ های احتمالی برای تمرکززدایی عملیات آنها است. اخیراً گمانه زنی ها به حدی زیاد شده است که MetaMask به عموم مردم نسبت به شایعه ای هشدار داده است که نشان می دهد این برنامه یک عکس فوری برای ایردراپ در 31 مارس گرفته است.

میلمن گفت که فانتوم هیچ برنامه کوتاه مدت یا میان مدتی برای ساخت توکن ندارد. به نظر او هزینه استفاده از ایردراپ برای جذب کاربران ارزش آن را ندارد و به نتیجه مطلوب نمی رسد. او افزود که ایردراپ Uniswap تفاوت معنی داری در دراز مدت ایجاد نکرد.

مدیرعامل فانتوم همچنین تاکید کرد که نگرانی‌های نظارتی در کریپتو موضوعی است که کیف پول‌های محافظت‌کننده از خود جذب نمی‌کنند و پروژه‌ها همیشه باید روی شانه‌های آن‌ها انجام شود.

قسمت آخر رو گوش کن عجله آن را با Millman در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید لیست کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.


نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *