پیتر تیل: بیشتر ارزش بیت کوین (BTC) استخراج شده است


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سرمایه‌گذار میلیاردر پیتر تیل اخیراً دیدگاه‌های خود را در مورد وضعیت فعلی بیت‌کوین مورد بحث قرار داد و استدلال کرد که بسیاری از ارزش بالقوه بیت‌کوین قبلاً به دست آمده است.

به گفته تیل، افزایش قیمت قابل توجهی نسبت به جایی که بیت کوین اکنون در آن قرار دارد، وجود نخواهد داشت. وی با بیان اینکه فکر نمی کند بیت کوین از اینجا به بعد افزایش چشمگیری داشته باشد، ابراز عقیده کرد که افزایش قیمت جدی برای بیت کوین ممکن است به پایان رسیده باشد.

مرتبط با

تیل ابراز تاسف کرد که بیت‌کوین را زودتر نخرید و نسبت به آینده ارزهای دیجیتال، به‌ویژه با توجه به ظهور محاسبات غیرمتمرکز، تردید داشت. او همچنین بر ترجیح اف‌بی‌آی برای استفاده مجرمان از بیت‌کوین به جای پول‌های واقعی مانند اسکناس‌های 100 دلاری و توانایی ردیابی طلای دیجیتال تأکید کرد.

مرتبط با

Thiel ادعا می کند که این کار را برای بیت کوین به عنوان یک دارایی اصلی مالی دشوارتر می کند. تیل وقتی گفت که فکر می‌کند شرکت‌های مالی بزرگی مانند بلک راک و مدیرعامل لری فینک از بیت‌کوین استقبال می‌کنند، اظهارنظر مهمی کرد.

اگرچه مشارکت نهادی به بیت کوین مشروعیت بخشیده است، اما این امکان وجود دارد که از ایده آل های اصلی سایفرپانک یعنی استقلال مالی و تمرکززدایی دور شده باشد. به گفته تیل، ماهیت غیرمتمرکز انقلابی بیت کوین ممکن است جذابیت اولیه خود را از دست بدهد.

ترامپ با بیان اینکه موسسات مالی سنتی پتانسیل بیت کوین را به عنوان یک فناوری مالی انقلابی تضعیف می کند، اظهار داشت که اعتقاد او به اینکه پول رمزنگاری می تواند نقش مهمی در آینده ای غیرمتمرکز ایفا کند، کاهش یافته است.

تیل به نوسانات بیت کوین و احتمال صعودی بودن آن با وجود آن اذعان کرد. در حالی که ممکن است هنوز فرصت‌هایی برای سود وجود داشته باشد، اما با خطرات قابل توجهی همراه هستند. او گفت: “ممکن است هنوز کمی افزایش یابد، اما یک سواری فرار و پر از دست انداز خواهد بود.”


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید