هشدار پیتر شیف به سرمایه گذاران بیت کوین: جزئیات


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

حشره طلا و اقتصاددان پیتر شیف او آب سردی روی افزایش قیمت بیت کوین ریخت و در همین راستا در مورد X نظر داد.

بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، با نزدیک شدن به رویداد نصف شدن، برای اولین بار از اواسط مارس از 72000 دلار گذشت. رویداد هاوینگ، که پاداش استخراج بیت کوین را از 6.25 بیت کوین به 3125 بیت کوین کاهش می دهد، برای 20 آوریل برنامه ریزی شده است.

در حالی که افزایش قابل توجهی در قیمت بیت کوین وجود دارد، جامعه کریپتوها مملو از هیجان و حدس و گمان است.

با این حال، شیف آب سردی را روی افزایش قیمت بیت کوین ریخت که پس از افزایش قیمت طلا به رکوردهای جدید، آن را پمپ یک شبه نامید. او همچنین ادعا کرد که افزایش اخیر بیت کوین به دلیل حدس و گمان بوده است و سرمایه گذاران ETF در حال خرید شکاف هستند.

شیف که به دلیل انتقاد صریح خود از بیت کوین و ترجیحش برای دارایی های سنتی مانند طلا شناخته شده است، مدت هاست که منتقد سرسخت این ارز دیجیتال پیشرو بوده است، بنابراین آخرین اظهارات وی در مورد افزایش قیمت بیت کوین جای تعجب ندارد.

شیف خریداران بیت کوین را هدف قرار داد و نوشت: «برای زباله آماده شوید» و هشدار داد که قیمت پس از افزایش بیت کوین کاهش می یابد.

با وجود هشدار “به اصطلاح” شیف، بسیاری از حامیان ارزهای دیجیتال نسبت به پتانسیل بلندمدت بازار خوشبین هستند.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، پیش‌بینی می‌کند که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در سال جاری دو برابر خواهد شد و به استناد راه‌اندازی اولین صندوق قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین در ایالات متحده و نصف شدن بیت‌کوین آینده، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در سال جاری دو برابر خواهد شد.

گارلینگ هاوس معتقد است که شتاب نظارتی مثبت در ایالات متحده نیز می تواند بازار ارزهای دیجیتال را به ارتفاعات جدیدی سوق دهد. بیت کوین در 12 ماه گذشته بیش از 140 درصد رشد داشته است. در 14 مارس در کوین بیس به رکورد 73835 دلار رسید.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید