پیتر شیف می گوید ETF بیت کوین می تواند قیمت بیت کوین را کاهش دهد


پیتر شیف گلدباگ هشدار می دهد که تایید لحظه ای ETF بیت کوین می تواند بازار بیت کوین را دچار مشکل کند، در حالی که Matrixpoint می گوید علیرغم خوش بینی عمومی، بعید است که SEC قبل از سه ماهه دوم چراغ سبز دریافت کند.

در میان ترکیبی از انتظار و تردید در مورد تایید احتمالی اولین صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) در ایالات متحده، منتقد برجسته بیت کوین و حامی طلا، پیتر شیف، به علاقه مندان بیت کوین هشدار داد که مراقب خواسته های خود باشند.

شیف در توییتی در X (توئیتر سابق) گفت که ETF های بیت کوین نقطه ای می تواند تأثیر فاجعه باری بر قیمت بیت کوین داشته باشد. شیف گفت که وعده یک ETF بیت کوین در فهرست ایالات متحده برای سال ها از قیمت بیت کوین و تقاضای سوداگرانه حمایت کرده است. این می تواند به این معنی باشد که اگر تقاضای سازمانی مورد انتظار نرسد، تایید ETF می تواند قیمت BTC را کاهش دهد.

اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ ETF، که در خط مقدم بحث ETF بیت کوین بوده و احتمال تایید 99% در سه ماهه اول سال 2024 را می بیند، اکنون معتقد است که شانس SEC برای تصمیم گیری زیر هنوز بسیار اندک است: “من زمانی مجدداً درخواست ها را رد می کنند و می گویند این فرش دهه است.

ادامه مطلب


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید