پیتر شیف هشدار مهمی برای بیت کوین (BTC) صادر می کند که ممکن است منطقی باشد


افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین به 48000 دلار با افت ناگهانی قیمت بیت کوین به حدود 45000 دلار پس از هک شدن حساب توییتر SEC به اشتباه تایید ETF های بیت کوین را به دنبال داشت.

شکاکان معروف بیت کوین و کریپتو پیتر شیف او در مورد وضعیت هشدار داد. شیف پیشنهاد می‌کند که نوسانات اخیر، همراه با پیش‌بینی بازار برای تایید واقعی ETF بیت‌کوین، می‌تواند منادی ناامیدی جدی‌تر در بازار باشد.

او پیشنهاد می‌کند که افزایش هک و اصلاحات بعدی ممکن است یک رویداد منفرد نباشد و تمایل بازار به سرپیچی از انتظارات سفته‌بازی ممکن است به این معنی باشد که تایید واقعی به روند صعودی مورد انتظار سرمایه‌گذاران تبدیل نخواهد شد.

توصیه شیف به سرمایه گذاران این است که به جای اینکه منتظر بمانند تا بازار به طور بالقوه از اخبار واقعی “ناامید” شود، به فروش امروز فکر کنند. در حالی که این موضع عموماً نزولی و مطابق با رویکرد کلی شیف نسبت به بیت کوین است، ممکن است با معامله گرانی که سعی در اجتناب از خطرات غیرضروری دارند، طنین انداز شود.

هشدار شیف به احتمال سناریوی “بیش از حد خرید” اشاره می کند که در آن هیجان منتهی به تایید از قبل قیمت گذاری شده است و رویداد واقعی می تواند به جای خرید بیشتر باعث سود گرفتن شود.

پیام اصلی هشدار شیف، احتیاط است. شاید برای معامله گران و سرمایه گذاران خوب باشد که پویایی بازار از قبل موجود را در نظر بگیرند و این واقعیت را که بازار کریپتو اغلب برخلاف انتظارات اکثریت حرکت می کند، به خصوص در زمینه تحولات نظارتی با ریسک بالا، در نظر بگیرند.

همانطور که شیف پیشنهاد کرد، چند روز آینده می تواند آزمونی حیاتی باشد برای اینکه آیا بیت کوین می تواند پس از تایید محصول مورد انتظار به رشد خود ادامه دهد یا اینکه آیا بازار برای ناامیدی آماده است یا خیر.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید