پیتر شیف پیش بینی کرد که اتریوم به 1500 دلار کاهش می یابد: جزئیات


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر شیف، اقتصاددان معروف و بدبین به ارزهای دیجیتال، در توییت اخیر پیش بینی کرد که کاهش قابل توجهی در اتریوم وجود خواهد داشت و به 1500 دلار کاهش خواهد یافت.

شیف خاطرنشان کرد که اتریوم از سطوح پشتیبانی مهم نیز عبور کرده است، او قبلاً چیزی مشابه برای بیت کوین گفته بود. در حال حاضر اتریوم زیر 2900 دلار معامله می‌شود، 30 درصد نسبت به اوج خود در ماه مارس کاهش یافته است.

شیف به واکنش اولیه بازار به راه اندازی پیش بینی شده ETF اتریوم اشاره کرد. او اظهار داشت: «ظاهراً کسانی که شایعات ETF اتریوم را خریداری کردند، نمی‌توانستند منتظر بمانند تا حقیقت به فروش برسد،» و به این معناست که سرمایه‌گذارانی که قیمت را بر اساس حدس و گمان ETF افزایش داده‌اند، اکنون از موقعیت‌های خود خارج شده‌اند و به فشار نزولی بر قیمت اتریوم کمک می‌کنند.

در زمان نگارش این مقاله، ETH در 24 ساعت گذشته با 9.3 درصد کاهش به 2872 دلار رسید.

از آنجایی که اتریوم به طور نامطمئنی به زیر 2900 دلار رسیده است، احساسات نزولی شیف بر نگرانی‌های فزاینده در جامعه ارزهای دیجیتال افزوده است. کاهش به 1500 دلار نشان دهنده کاهش قابل توجهی است و می تواند بیشتر بر احساسات بازار تأثیر بگذارد.

زیان بازار کریپتو عمیق تر می شود

اظهارات شیف در زمانی بیان می شود که بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال با نوسانات مواجه است. طبق داده‌های CoinGlass، بیش از 800 میلیون دلار شرط‌های ارز دیجیتال صعودی در سه روز گذشته منحل شده است. این یکی از سنگین ترین پاکسازی ها از آوریل است.

بیت کوین برای چهارمین جلسه معاملاتی متوالی به عنوان بخشی از فروش بزرگتر ارزهای دیجیتال که در تضاد با رکوردهای اخیر در بازارهای سهام جهانی است، سقوط کرد. اتریوم زیان بیشتری را متحمل شد و به 10 درصد رسید.

مرتبط با

تایید ETF های ایالات متحده اتریوم به زودی انجام می شود، اما در صورت ادامه فروش ارزهای دیجیتال، علاقه به محصولات ممکن است متفاوت باشد.

سرمایه گذاران منتظر آمار مشاغل ایالات متحده هستند که اواخر روز جمعه برای آخرین سرنخ ها در مورد موضع سیاست فدرال رزرو منتشر می شود. شاخص‌های ضعیف اقتصادی اخیر باعث شده تا فدرال رزرو آمریکا در ماه‌های آینده سیاست‌های پولی خود را کاهش دهد.

به همین ترتیب، بازار از نزدیک عملکرد اتریوم و تأثیر بالقوه تحولات ETF را در هفته‌های آینده زیر نظر خواهد داشت.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید