پیتر شیف پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین (BTC) به 20 هزار دلار کاهش می یابد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

حریف برجسته بیت کوین پیتر شیف اخیراً از شبکه رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) استفاده کرد تا بگوید: حدس زدن پیش بینی می شود که قیمت بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال، به سطح 20000 دلار کاهش یابد. این علاقه‌مند به طلا استدلال می‌کند که این همچنان یک قیمت «بالا» برای ارز دیجیتال پیشرو خواهد بود.

او تخمین می‌زند که در چنین حالتی، شرکت هوش تجاری MicroStrategy، که به عنوان بزرگ‌ترین مالک نهادی بیت‌کوین شناخته می‌شود، با ضرر 3.25 میلیارد دلاری مواجه خواهد شد.

شیف همچنین MicroStrategy را که در مجموع 214400 بیت کوین در اختیار دارد، به دستکاری بزرگترین ارز دیجیتال متهم کرد.

آخرین اظهارنظر این مشتاق طلا پس از آن صورت می‌گیرد که قیمت بیت‌کوین به پایین‌ترین حد روزانه 60,065 دلار پس از شروع به‌ظاهر غیر قابل توجه ETF ارز دیجیتال در هنگ کنگ، رسید.

روز دوشنبه، MicroStrategy درآمد 115.2 میلیون دلاری را گزارش کرد که کمتر از برآوردهای 121.73 میلیون دلاری بود. این شرکت مستقر در ویرجینیا نیز زیان خالص 53.1 میلیون دلاری را ثبت کرد. در همین حال، هزینه های عملیاتی به حدود 299 میلیون دلار افزایش یافت.

MicroStrategy که برای اولین بار در سال 2020 روی بیت کوین سرمایه گذاری کرد، شاهد رشد چشمگیر سهام آن از سال تا به امروز 71 درصد بوده است. با این حال، امروز به دلیل گزارش درآمد ناامیدکننده و عملکرد ضعیف بیت کوین، سهام 16 درصد کاهش یافت.

اگرچه بیت کوین طی چند سال گذشته فراز و نشیب های خود را داشته است، مایکل سیلر، مدیر عامل سابق MicroStrategy از این باور دست برنداشته است. طی یک رویداد اخیر گزارش او با CNBC پیش بینی کرد که بیت کوین طلا خواهد خورد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید